Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Theophyllin-kúp helyett mit...

A Theophyllin-kúp helyett mit adsz a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem alszik és túl pörög tőlle :( de A doki csak Sinecod ceppet irt fel,de nem tud aludni annyira fullad és köhög :( (2 éves lesz)
2012. febr. 29. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Rectodelt kúpot, ha nagyon vészes, illetve Ventolint. De alapesetben Spiropent-et szedjük, szerintem nagyon sokat segít, jobb, mint a theophyllin. (mellesleg nagyon hamar szétszadizza a gyerek végbelét, az enyém 2 hét után véreset kakilt ) DE mindemellett én leghatásosabbnak akkor is a légzőgyakorlat + sok langyos folyadékot találom.
2012. febr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod a Theophyllin től volt a véres széklet??
2012. febr. 29. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos volt amikor adtam neki, 3 napig, de soha a büdös életbe többé! Vissza is mentem az orvoshoz, hogy ezt a zsert hatásosan lehetne alkalmazni kínzásokhoz, de semmi esetre sem gyerekeknek kellene adni. Ő jópofán kiröhögött, és azt mondta vagy adom ezt neki, mert nincs más alternatíva. Így én nem adtam semmit. De örömmel olvasom, hogy bizony van más lternatíva csak némi jóindulat kellett volna a részéről.
2012. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Igen,van alternatíva, csak ezek egy kicsit erősebb szerek.... A theophyllin kúp egy idő után megmarja a belet, és a vastagbélen a felületi sérüléstől véres egy kicsit a széklet, de első látásra baromian ijesztő. A Spiropent oldat tájékoztatóját le lehet tölteni a netről, de hörgőtágító hatása van, kúraszerűen, vagy esetenként is lehet szedni. De ha nem akartok gyógyszerezni, akkor nagyon jó a száraz párologtatás (nedveset ilyen típusú betegségeknél nem szabad), vagy tényleg jó légzésgyakorlatok vannak már egészen pici gyereknek, és élvezetes csinálni, szóval nem macera, + a sok langyos folyadék is segít (ez utóbbi mondjuk nem tudom hogyan, de valóban használ). Én mindig tartok mentát cserépben, abból főzök teát sima fekete teával, vagy gyümölcsteával keverve, cukorral, citrommal, hogy finom legyen, és szinte itatja magát. Én is végigszenvedtem a kisfiammal ezeket, már 6 éves.
2012. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!