Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon büdös hányás-hasmenés...

Nagyon büdös hányás-hasmenés volt már gyerekednek? Menyi idős volt?

Figyelt kérdés

Meddig tartott?Mi volt a baja? Milyen gyógyszer használt?

Sajnos a 2 éves fiam már lassan 2 hete benne van,és nem igazán használ neki semmi sem.Orvosok is tanácstalanok,kórházból haza küldtek.


2012. febr. 18. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

jujj, ez komoly!

Az én kisfiamnak volt. Végül kiderült, hogy a szőlőtől, amit üzletben vásároltam. (Nagyszemű, fehér szőlő. Bizonyára valamilyen vegyszerrel kezelték).

Közel 3 éves volt akkor. De nálunk "csak" egy hétig tartott.

Homeopátiás gyógyszert és aktív széntablettát adtam neki.

2012. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

A kisfiam kapott smecta port(2 db-al elfogyott már) normaflore (20 db elfogyott) B6 injekciót kapott hányásra.De sajnos semmi javulás...:( Hétfőn kell vissza vinnem a dokihoz,tenyésztésre küldi a székletét.

2012. febr. 18. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos en nem tudok segiteni mert szerencsere nälunk ilyen meg nem volt de mikor olvastam hogy a korhäzbol haza küldtek totäl ledöbbentem!hät milyen orszäg ez hogy egy beteg gyereket hazaküldenek?föleg ilyen betegsegnel amikor kiszäradhat stb...Nagyon kiakadtam!Öszinten sajnällak titeket es remelem hamarosan jobban lesz a kisfiad!
2012. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez volt 1hete!!19hónapos a fiam,2hétig tartott nála is.Először megfázással kezdődött,torokgyulladás,kapott antibiotikumot rá.Aztán kezdődött a hasmenés,mint a viz...szerencsére "csak"napi 3-3x volt,de mindegyiknél fürdetni kellett,mert a háta közepéig sz..os volt....aztán egyik éjjel sugárba hányt,előtte soha nem hányt még....a hasmenés tartott,a következő hányás rá párnapra volt szintén sugárba.Olyan büdös volt,hogy én ott öklendeztem,pedig én aztán nem vagyok finnyás,pláne nem a saját fiaméra...körbe kellett tekernem sállal az orrom-szám,hogy ne érezzem,és ne hányjam el magam...úgyhogy nálunk 2hétig tartott ez,hányni 2x hányt csak szerencsére.Vittük dokihoz természetesen,smectát irt neki is+diéta,ennyi,még egy székletvizsgálatot sem csinált....a fiam 2hétig szinte semmit nem evett,1kg-ot fogyott is,de inni szerencsére azért ivott.Azt mondta a doki,hogy ez valami virus...mi szerencsére nem kerültünk kórházba,mert ivott,meg hányni is csak 2x hányt.
2012. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja meg probiotikumot mondta hogy vegyek,úgyhogy azt kapta még.
2012. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt, most jöttünk haza a körházböl. Rotánk volt.
2012. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Már tegnaptól nem hány,de a hasa az még megy. Remélem mielőbb meggyógyul már!
2012. febr. 19. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!