Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tudtátok? Csak nekem fogas...

Kíváncsicska kérdése:

Ti tudtátok? Csak nekem fogas kédés?

Figyelt kérdés
Az tény hogy nem olvastam össze mindenféle írást a hogyan neveljünk gyereket témakörben mert ahány db annyi fajta.Én inkább a védőnőre a szülésznőre (rá a mai napig számíthatok ha kérdésem van)és az anyukákra (fiatalabb idősebb) tapasztalataira hagyatkoztam.Erre ma kiderül teljesen véletlenül számomra hogy a gyerkőcöt fél évesen már fogorvoshoz kellene vinni.Fogorvosi szakaszisztens mondta.Teljesen meglepődtem.Csak számomra új ez?
2012. febr. 29. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Számomra is új. :) Két gyerek anyukája vagyok, mindkettő elmúlt fél éves, és én összeolvasok mindenfélét a témában, de ilyet még nem találtam! :)
2012. febr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez nekem is új. 1 éves a fiam, nem voltunk még, nem is tervezem még. Mossuk rendszeresen, amióta kibújt az első kettő.
2012. febr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,barátnőm most végez fogorvosként,és ő nekem ilyet soha nem említett...Elmondta,h mi az,ami árthat a fejlődő fogaknak,h hogyan kezdjük rávezetni a fogmosásra,stb stb.De orvosi vizsgálatról fél évesen nem beszélt...A fogmosásra is azt mondta,h igazán akkor lesz fontos a rendes fogmosás,ha kijöttek az őrlőfogak...
2012. febr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Egy fénykép hozzászólásból jutottunk el idáig.Akkor biztos hogy nem kötelező a dolog.Mondjuk nem úgy mondta a csajszi sem hogy kötelező, de engem meglepett.Hisz mit is tudnak csinálni egy fél éves gyekőccel?Az én lányom még csak 3 hónapos szóval nem csúsztunk még le róla.
2012. febr. 29. 22:23
 5/22 anonim ***** válasza:

Vicces lett volna. Egyik gyerekem első foga, 10,5 hónaposan nőtt ki, a másiké meg 8,5 hónaposan. (No neki 14 hónapos koráig csak alul volt 2 db foga)

:D

2012. febr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy fogalmazott "a szakma szabájai szerint így kell eljárni".Pontosabbat holnap tudok mert felé visz a sétálós utunk azt mondta majd elmondja.
2012. febr. 29. 22:26
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát erről én se hallottam... pedig olvasok is, és a gyerekorvos agyára megyek, hogy mikor hova kell vinni a gyereket, milyen oltás jön, mikor, stb. stb.
2012. febr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Jézus Atyám!Nőgyógyászhoz ne vigyem a 10 hónapos lányomat?Őrület miket ki nem találnak pénzszerzés céljából...
2012. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

5. válaszolónak.

Azt mondta a fogínyét nézik meg és volt már rá példa hogy jó volt hogy elvitték a gyereket

2012. febr. 29. 22:27
 10/22 A kérdező kommentje:
Az a poén az egészben hogy a körzetükbe tartozunk tehát nem kellene érte fizetni
2012. febr. 29. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!