Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tudtátok? Csak nekem fogas...

Kíváncsicska kérdése:

Ti tudtátok? Csak nekem fogas kédés?

Figyelt kérdés
Az tény hogy nem olvastam össze mindenféle írást a hogyan neveljünk gyereket témakörben mert ahány db annyi fajta.Én inkább a védőnőre a szülésznőre (rá a mai napig számíthatok ha kérdésem van)és az anyukákra (fiatalabb idősebb) tapasztalataira hagyatkoztam.Erre ma kiderül teljesen véletlenül számomra hogy a gyerkőcöt fél évesen már fogorvoshoz kellene vinni.Fogorvosi szakaszisztens mondta.Teljesen meglepődtem.Csak számomra új ez?
2012. febr. 29. 22:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok a magyarázatra , ezért írtam most ide hogy később megtaláljam a kérdést:) Főleg mert érdekel:) Amúgy is para témám ez a fog dolog és olyan 1.5 éves korában vittem is a fiamat (már akkor is kicsit hülyének néztek:)) mert volt egy elszíneződés a fiam fogán:)

A lányomat (2 éves most tervezem vinni pénteken, mert ő meg szopja az ujját és középen nem egyformák a fogai, meg akarom kérdezni, az ujjszopás miatt e és hogy a maradandó fogai is olyanok lesznek e stb.)

De 6 hónapos korukban nem tudtam hogy bármit is lehet látni:) Főleg egyiknek se volt foga még akkor:)

2012. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Bence_ ***** válasza:

Nem tudtuk. Nem kell elvinni. Mit kezd egy fél éves gyerekkel az orvos?

Annyira azért értelmesek az orvosaink, hogy ha még lenne is valami bibi, akkor megvárná, hogyan fejlődik. Mert van egy csomó dolog amit kinőnek.

Két éves gyerekemet vittem el magammal, amikor én is mentem. Doki belenézett a szájába megdicsérte, hogy szépek a fogai és mindenki mosolyogót.

Akkor vidd amikor te is fél évente, évente mész.

Azt is azért, hogy szokja meg és ne legyen betojva ha dokihoz kell menni:)

2012. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!