Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babkocsiról? Nagyon sznob babakocsi? Vennél ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 1. 14:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, de nem vennek. Nem az ara miatt, hanem, mert hasznalatat tekintve tenyleg jobbat is lehet venni, kenyelmesebbet.
2012. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Tök szép! Én ezt úgy nevezném egy hasonlattal hogy egy igazi elegáns kisestélyi :D :D Ha ilyen a te stílusod is miért ne..! Én sportos vagyok így kicsukva! Gumicsizmával (a mai divatossal) kicsit furin nézne ki :D
2012. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az álom babakocsim :D A közelmúltban volt egy ilyen kérdés, ki melyiket venné meg, ha lenne rá lehetősége?

Hát ezt!


Gyönyörű kocsi, de sajnos nem engedhetjük meg magunknak, így marad az "olcsóbb" változata, a Peg-Pérego :) Tulajdonképpen az inglesina a pérego luxus változata, ebben a régi styleban nincs, de ugyan azok a feltétek vannak rajta modern dizájnnal, és kényelmes szerkezettel.


Egyébként meg ez pont egy olyan kocsi, amit kikerekedett szemekkel, "szépet" látva benne néznek meg az utcán, nem úgy, mint pl. egy stokkét az "úr isten mi ez?" kérdéssel. Szóval... Nagyon bejövős :)

2012. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyönyörű és ha nem lenne ilyen drága és az én stílusom lenne, lehet, még vennék is.

Nekem nagyon tetszik, de nem illene hozzám, és sajnos a pénztárcámhoz sem. :(

2012. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 anyukát láttam már ilyen babakocsival. Nagyon tetszenek, de nem vennék. Láttam, hogy szenvednek a boltban a kanyarodással, küzdöttek rendesen. És egyébként tényleg mindkét család a pénzes kategóriába tartozik. Egyébként nem mondanám rá, hogy sznob. Anno ugyanígy nézett ki az a kocsi is, amiben anyukám engem tologatott, mégsem vagyunk sznobok :)
2012. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszik!!!
2012. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 2. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!