Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komolyan! Van tökéletes...

Komolyan! Van tökéletes babakocsi?

Figyelt kérdés

Már a 3. babámat szültem, de én még nem találtam meg a tökéletes babakocsit, pedig már sokat kipróbáltam.


Mindegyikben van valami ami sem okés...


Ajánlanátok olyan babakocsit ami 3 gyerek mellett praktikus?

- nagy a bevásárló kosara

- nem foglalja el az egész csomagtartót a kocsiban

- dönthető

- súlya mindegy, nem tömegközlekedünk

- kerekei: lehet 4-3 kerekű is

- útjaink eléggé jók, de kirándulni szeretünk....


HA van olyan kocsi ami nektek tökéletesen bevált és a pici is szereti akkor írjátok meg nekem légyszi!


2012. febr. 27. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ilyen feltételekkel nekem meg volt.


teutonia lambda.

nekem ebben az egytlen hiba a súlya volt 12 kiló. így 1 éves lányomnál lecseréltük egy könnyebb 8 kilós kocsira.


amúgy ami nekem jó lett volna, és árban sem lett volna sokkal több a mostaninál az a bugaboo kocsi. az már tömegre is szuper 9 kiló mindennel. szerintem a legjobb babakocsi.

2012. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A lengyel- Bergon stílusú babakocsikat nem szeretem :(


Nekem volt Bebe Confort Lools és Sreety, Quinny Buzz, Concord Neo, Peg Perego Pliko p3, és Skate


Pici kocsikból: Peg Perego Aria, Quinny Zapp


Most egy ABC Design Cobra van, de ez hatalmas :( Tele van a csomagtartó :(

2012. febr. 27. 14:01
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A Teutonia-t nem ismerem, de a képek alapján jónak tűnik!

A Bug. kocsikat tényleg dícsérik, köszi az ötletet!

2012. febr. 27. 14:03
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem tökéletes nincs :)


ki kell találni, hogy mi az elsődleges szempont. mi a kis autó, kis lakás miatt lemondtunk a nagy bevásárló kosárról, quinny zapp-unk van. (van ebből már xtra, ami dönthető)

vagy másik lehetőség: több babakocsi


viccen kívül, tökéletes nem létezik. mindig valami, valami más rovására megy.

2012. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

elsö vagyok


a Quinny Buzz-al mi volt a problémád?

barátnömnek ilyen volt, toltam többször, habár kicsit ingatag volt patkáról le-fel, de amúgy nem volt rossz kocsi.

2012. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!


A zapp jó 2. kocsinak, de a fiam nem szerette, mert majd' kicsúszot belőle :(

Az xtra már jó annyira, hogy pl. egy 1 éves babának kényelmes legyen? Mennyire dönthető?


Köszi, ha válaszolsz!

2012. febr. 27. 14:12
 7/13 A kérdező kommentje:

A Buzz-ba másfél évesen nem fért el a fiam a télikabátban :(

Nagyon pici, keskeny a sportülése :(

A hidraulika és a lábtartó is hamar megadta magát :(

2012. febr. 27. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. :) Kezdtük egy CAM Cortinával - mózes szuper, hordozó csak-csak elmegy, sportrésze nagyon fapados... Csere: Peg Perego GT3 - álom.... Csak tele van vele a csomagtartó és boltokban nem tudsz megfordulni. Így van egy kicsi Esprit Flash kocsink is és szükség szerint használom a kettőt. :)
2012. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A 4.válaszolóval egyetértek.

Bár az én kocsim tökéletes, van egy hátulütője :)

Nekem szempont volt a bolygókerék és, hogy sokáig tudjuk használni.5 hós volt a lányom amikor vettük, ezért csak olyan jöhetett szóba ami teljesen fektethető és ez az:)

Aztán, hogy átfordítható legyen:nem csak a tolókar(utálom, ha hátul van a bolygó kerék), hanem az egész ülőrész megfordítható a vázon akár gyerekestől is.A hatalmas kupola ellenére ez jól jött a nyári napokon, mikor sehogy nem tudtam beárnyékolni a gyereket, olyankor megfordítottam az egészet :)

Téliesíthatő, mert a puha(bár kivehető merevítővel rendelkező) mózest át lehet alakítani lábzsákká, így akár 3 éves koráig tologathatom benne.

Mivel nálunk nagyon rosszak a járdák, szempont volt a hatalmas kerék és a jó rugózás.Ezek is megvannak, tehát összességében azt kell mondanom, hogy tökéletes.

A hátulütők:Hogy nehéz, de csak egy lépcsőt kell felemelnem a lakásig, így nem gond és tömegközlekedni sem szoktunk.

A másik:hogy szerintem egyáltalán nem batár kocsi,de a csomagtartóba mégis csak úgy fér, ha kikapom a hátsó kerekeket, így pl a szüleimhez (300 km) nem ezt szoktuk vinni :)

Én nagyon szeretem, de ha kocsival megyünk valahová, akkor van a csomagtartóban egy örökölt esernyő sportkocsi, ami sajnos nem fektethető, pedig néha jó lenne, de szerintem ez így van jól.

Vannak akiknek az igényeikhez egyszerűen nem lehet tökéletes babakocsit kapni, valamit mindig fel kell áldozni valamiért sajnos.

Kívánom, hogy megtaláld az igazit:)

Ja a kocsink egyébként Hauck Esprit Orlando.2009-ben gyártották, mi 2011-ben vettük, így töredékéért jutottunk hozzá.18000 ft-ért vettük, netes infók szerint az új ára 55000 ft-tól kezdődött ennek a típusnak.A miénkben maximum 1 km volt összesen, németországból hozta egy baba dolgokkal foglalkozó úriember.

14 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

3 részes

mindketten imádjuk

2012. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!