Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiás babák étrendje?

Tejallergiás babák étrendje?

Figyelt kérdés
Szeretném kicsit szinesíteni (állítólag)tejfehérje-allergiás,20hónapos kisfiam étrendjét.érdekelne kinek,miket eszik babája,ha hasonló probléma áll fenn.Az enyémnek a reggelije és a vacsija is sinlac-pép,az ebéd amit éppen főzök,az uzsi virsli.Kéne kicsit változtatni az egyhangúságán!
2012. márc. 1. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

igen, ez elég "bébi menü". enyém nem is ette meg ennyi idősen már a pépeket, a virsli meg minden napra sok szerintem.


de hozzátenném, hogy az én fiam nem "állítólag" hanem "gyanú" volt miattam.


reggelire tápit vagy sinlacot kapott tápinak elkészítve.

10óraira gyümölcsöt teával. ebédre azt amit mi, mi elég főzelékesek, levesesek vagyunk, annyi, hogy még mielőtt bele tettem volna valamibe a tejet/tejfölt/tejszínt, kiszedtem neki az adagját. mellé sok husit kapott, többnyire csirkét.

uzsonna nálunk csak "nasi", kis péksüti vagy ropi, keksz, ha mondjuk virslit kapna akkor nem vacsizna.

vacsira is azt eszi amit ebédre, csak 1x főzök egy nap.

majd vacsi után fürdés és kapott megint tápit/sinlacot.


pont 20 hónapos volt a fiam mikor bevezethettük a tejet, mert egyik napról a másikra nem fogadta el a tápit, doktornő meg azt mondta, hogy akkor próbáljuk ki a tejet, de szerencsére semmi gondot nem okozott.


10 hónapos koráig kapott csak pépet.

reggelire időnként próbálok neki kenyeret, felvágottat adni, de nem kér

2012. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!