Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már erről? Használ...

Hallottatok már erről? Használta már esetleg ezt valaki szüléshez?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 1. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen én! Sajnos a vége császár lett a dolognak, úgyhogy nem tudok saját tapasztalatot mondani. Nekem a dokim adta, mert a kórház kapott párat belőle, de ő nagyon meg volt vele elégedve! AÁllítolag tényleg sokkal könnyebb és gyorsabb a szülés
2012. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,hogy írtál,én ma olvastam róla először.Az első szülésem hosszú és fájdalmas volt,most vagyok 18 hetes kismama és nagyon jó volt olvasni,hogy ilyen is létezik,viszont az ára elég magas,így várom a tapasztalatokat róla.
2012. márc. 1. 17:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy kipróbálni ki lehet, ártani biztos nem fog, maximum használ. Csak amikor szültem, épp nem nagyon lehetett kapni. De nem bánom, mert nekem a vajúdás volt iszonyat hosszú, a kitolás meg pikk-pakk zajlott.
2012. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt "zselés tágítás", de nem ért semmit. 12 óra alatt 1 ujjnyit tágultam. Oxytocintól 2 óra alatt 8-at.
2012. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem,mennyibe kerül? megéri -e azért kíváncsi lennék ....
2012. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19hetes kismama
2012. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hallottam már róla,de nem gondoltam rá,hogy használnám is. A vajúdást úgysem könnyíti meg, a kitolás meg már a finish. Legalábbis az én babám nagyon könnyen kicsusszant....:)))
2012. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ezzel szültem 2 hónapja, 2 óra volt össz-vissz, pedig első baba és nagy volt, 3860 g. Szóval nekem nagyon bejött.
2012. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Húú,akkor elég vegyes a tapasztalat róla.Majd tanácskozom addig az orvosommal is.30000 ft az ára,ha tényleg segít oké,de ha esetleg nem,ahhoz meg elég drága.Sajnos nem párezer ft-os tételről van szó.
2012. márc. 2. 05:46
 10/11 anonim ***** válasza:

14 hónapja szültem vele, első szülésem volt, 2 óra alatt "megvoltunk" :)

Szerintem sokat segített

2012. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!