Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan választottad el 15 hós...

Hogyan választottad el 15 hós körüli babádat? Naponta többször jön szopizni, főleg érzelmiszopizó a lelkem.

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Az én cicimen non-stop lógtak az ikrek. Én bekentem mustárral és azt mondtam bibis fáj anyának. Amikor rà száradt, úgy nézett ki, mintha sebes lenne és ha rákaptak az íze sem volt jò. Párszor próbálkoztak. Útána nem érdekelte őket. 18 hónaposak voltak.
2012. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre szokták mondani, hogy elveszed az addigi pozitív élményüket. :(

15 hónaposan már elég nagy ahhoz, hogy megértse, amit mondasz neki. Lehet, hogy nem úgy reagál, ahogy elvárod, de érti. Ha komolyan el akarod választani, akkor következetesnek kell lenni és sokan mondják, hogy a drasztikus megoldás a legjobb. Elmondod, hogy már nagy és nem kell neki, esetleg, hogy neked fáj. Ezentúl nincs.

És többet tényleg nem adod oda. Kb. 1 hét és nem is keresi. Állítólag. Tesóm így csinálta.

Az enyém még "csak" 13 hónapos, de már én is ezen gondolkozom, mert szándékosan harap... Illetve napközben harap, de elalváshoz gyönyörűen szopizik még... úgyhogy most nem tudom, mi legyen. :)

2012. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Semmi féle pozitív élmény nem lett elvéve tőlük. Azóta 12 évesek és ragaszkodó,érzelmileg egészséges kiegyensúlyozott gyerekek.
2012. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hűha, látom ez nehéz téma mindenkinél. Nekem sokszor akkpris jön, amikor csak fáj valamilye. Azért sajnálom elvenni tőle, mert amikor beteg, akkor szinte naphosszat cicin lóg.
2012. márc. 2. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nehéz az anyának és a babának is. De ha rá szánod magad, végig
2012. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kell csinálni. Sajnos késöbb is ugyan ilyen nehéz lesz.
2012. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!