Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 vagy 4 kerekű a babakocsitok...

3 vagy 4 kerekű a babakocsitok? Miért ezt választottad? (le írhatod a típusát is)

Figyelt kérdés
Ez az első kocsi amit vettél?Meg vagy vele elégedve?
2010. nov. 27. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az első kocsim egy kölcsönkapott retrus(4 kerék) volt, na az pont jó volt az első időben , mert meleg volt, de itt ki is merült a pozitívun, mert nagy batár,nehéz, nem lehet vele fordulni... Vettem egy pierre cardin (4 kerék)kocsit, ahol a hordozó rácsatlakoztatható, na azt is utáltam, mert hiába bolygókerekes az első kerék, alig akar fordulni,nem lehet átforgatni a tolókart, a hordozót ha rácsatlakoztattam akkor olyan nehéz lett az eleje. Az arra jó volt hogy ha kocsiban elaludt a fiam akkor nem kellett kivenni, de maga a kocsi nagyon nem jött be.

kb 1 hónapja 1 hónap keresgélés után vettem egy chipolino perfectat, na ez tökéletes nekem, ennek is 4 kereke van, de az optima az 3 kerekű. Gondolkoztam melyiket vegyem, de azért döntöttem a 4 kerekű mellett, mert itt az alsó kosár méret nagyobb volt, és elölről meg hátulról is lehet bele pakolni.

Lehet hozzá hordozót is venni.

Nekem azért tetszett ez, mert fiam 6 hónapos és ő még alszik is, de már nézelődik is benne, és ha alszik szeret kényelmesen aludni, nem feltett lábbal, mert mostanában elég sok ilyen sportrészű kocsi van. Bármelyik irányból tudom rögzíteni a kocsit, ami azért jó, mert a bolygókerék elől marad, nem úgy mint az átfordítható tolókarosnál, mert ott a bolygókerék ha hátra kerül akkor nehezen lehet irányítani a kocsit.

Nekem ez felelt meg az igényeimnek, és ma kipróbáltam a hóban is simán közlekedett. Igaz nagyon hepe, hupás terepre nem ajánlanám mert ha az ülés le van fektetve és nagy döccenők vannak, egy picit mozog az ülés, és a mivel állítható a tolókar magassága, ezért ott van egy pici holtjáték 1,2 mm és lehet hallani ahogy a két "fém" összkoccan. De idáig ennyi hibát találtam, ami nekem nem hiba.

2010. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 kerekű Jane Slalom Pro babakocsink van, mózessel, hordozóval és sport résszel. Én imádom. Nagyon jó, h a mózest is be lehetett kötni a hátsó ülésre, a hordozót meg a vázra is fel lehet tenni. A sport részt még csak most fogjuk használni.

Nagyon könnyő a közlekedés, tényleg szlalomozni is lehet :) A felfújható kerekek meg kiválóak, amíg én bárhol elmentem a kocsival, addig barátnőim a műanyag kerekű babakocsijukkal alig tudták tartani velem az iramot :)


Ez az első babakocsink, nagyon meg vagyok vele elégedve!

2010. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tudnék írni, hisz sok babakocsink volt már.


Eleinte 4kerekűek voltak, Graco quattro tour, Graco Mirage, Graco Mosaic, Graco spree. És még néhány ernyőkocsi, azok is 4kerekűek voltak. Mindegyiket azért adtam el, mert kezdtek tönkremenni a rossz úton, de hozzáteszem, használtan vettem őket.

Aztán az ősszel vettem egy 3 kerekű Hauckot. Most, hogy leesett az első hó, bizton állítom, hogy hóban és rossz úton ez a kocsi az, amit el is lehet tolni. A 4 kerekűt rémálom volt tavaly a hóban tolni. A joggert szinte tolni sem kell, gurul magától. EGy hibája van, hogy az autóban baromi nagy helyet foglal el.

2010. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

második babakocsink-második gyerek

(elsőnek 10 éve egy PC volt, annk 1,5 évesen kirört a kereke)

Graco ultima Travel system

[link]


20 hónapja használjuk, nagyon szeretem(összecsukva még a Swift csomagtartójába is befér)

A bolygókereket és nagyon nagy kosarat semmiért nem adnám.


Van hozzá újszülött szűkítő, lábzsák vízszintesig donthető. Én direkt nem akartam mózeskosaras babakocsit.


A babahordozó részet 10 hónapig használtuk.

2010. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az alabbi kerdest en tettem fel anno. Itt is csemegezhetsz a valaszok kozul.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

:) köszi mindenkinek :)

azért várok még tapasztalatokat:)

2010. nov. 27. 22:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco Spree TS completto van. 4 kerekű. Szuper kis járgány, bírja a terepviszonyokat, a hóban is könnyen tudom tolni, rendkívül praktikus. Szeretem. Ugyanezt venném akkor is, ha újra kellene választanom.
2010. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
graco 4 kerekű.Szerettük nagyon.
2010. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 kerekű van: Cybex Callisto. Szuperül lehet írányítani, a baba a sportrészben is tud kényelmesen feküdni vízszintesben, lehet hozzá kapni mózeskosarat illetve hordozót is (ami a német teszteken az egyik legjobban teljesített)egy adapter segítségével leht rögzíteni őket. Mi már csak a sportot használjuk, telikaros, de mégis esernyőre csukahtó.
2010. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

4 kereku Bugaboo Frog, elso kocsink, hasznaltan vettuk, imadjuk! Pehelykonnyu, szlalomozni lehet vele, hoban is szuper. A mozesreszet mar nem hasznaljuk, attertunk a sportulesre - egyenlore hatradontve. Igy a labzsakjat meg a nyakaig felhuzom a babinak, finom meleg. A Maxi Cosi hordozot egy adapterrel ra lehet csatlakoztatni a vazra, ha elalszik az autoban jol jon. A vaz egy mozdulattal osszecsukhato, kis helyet foglal.

Egyetlen negativum hogy a kosarhoz nehez volt hozzaferni amikor a mozesreszt hasznaltuk.

2010. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!