Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha allergiás a baba a tejre,...

Ha allergiás a baba a tejre, akkor milyen tünetei lehetnek? (kiütés, esetleg hasmenés)

Figyelt kérdés
13 hós a kislányom és egy két hete kezdtem próbálkozni a tejjel.Pl. a grízt fele tejjel,fele vízzel főztem,vagy a kekszet áztattam meg benne a joghurthoz.Most többször van széklete,szenvedünk is a popsiápolással,és nem tudom,hogy ez most a foga miatt van,vagy netán a tej növeli a székletet.Egyébként sajtot,joghurtot,tejfölt régóta eszik,ott semmit nem vettem észre.Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 1. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy többször vagy többet kakil, az nem jelenti azt, hogy nem bírja. Azért gondolj bele, hogy egy felnőttet is megdolgoz mondjuk egy tejes kávé. :) A lanyom is nagyobbakat nyom, mióta tejet iszik. De a védőnő azt mondta, hogy amíg nem megy a hasa, addig nincs gond.
2012. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tejfehérje allergia kijött volna már a tejtermékekre is. És általában inkább bőrtünetei vannak (persze ez nem törvényszerű). Ha pedig tejcukorérzékeny lenne (aminek nagyon kicsi esélye van egy pici gyereknél), az meg pláne kiderült volna, mert a tápszerben/anyatejben ugyanúgy rengeteg a tejcukor.
2012. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Abszolút megnyugtattatok,tejallergia kizárva!
2012. márc. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!