Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg lenne a lányom?

Beteg lenne a lányom?

Figyelt kérdés

6hetes, egy pár napja tüsszög, nehezen alszik el, szopizások alkalmával mindig sír. Eszik egy pár percet szépen, aztán elkezd nagyon sírni és már nem akar enni. Eddig szépen evett. Ma reggel etetés után megbüfiztettem, vissza jött egy kis kaja és volt benne ilyen sötétzöld (olyan mint a takony.bocsi) valami.

Szerintetek?

Az orvost csak délután tudom felhívni.


2012. márc. 2. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, feltétlenül vidd orvoshoz....pici még, bármi megtörténhet, lehet egy megfázás, a doki majd megmondja!
2012. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen pici babával már rég elmentem volna orvoshoz. A lázát megmérted?
2012. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lázas. Az orvos du. rendel.
2012. márc. 2. 10:36
 4/5 A kérdező kommentje:
De egyébként jó kedvű, mosolyog gagyarászik ha játszunk vele.
2012. márc. 2. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A sotetzold... szerintem attol lehetett, hogy lenyelte az orrvaladekot ami lefolyt a torkan es visszajott neki a bukassal. Bocsi, nem tudom, hogyan fogalmazzam meg szebben.

Ettol fuggetlenul dokihoz vidd el delutan mindenkeppen, hogy lassa. Ilyenkor szoktak altalaban hasfajosak is lenni, ezert lehet nyugosebb. Kisfiamnal is csak 6 hetesen kezdodott a hasfajas es eltartott par hetig. Az, hogy eloszor eszik szepen aztan meg abbahagyja es sir lehet attol is, hogy faj a torka mert piros neki picit. Csak szegenykem annyira ehes, hogy az elso percekben nyel-nyel aztan ha mar van valami a pociba akkor a torokfajas miatt mar nem megy neki. Szoval ez lehet hasfajas meg torokfajas is. Ezert jo ha latja doki, mert o jol megnezi a torkat is.

2012. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!