Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hónapos koráig...

A baba hány hónapos koráig sterilizáltok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én amig kizárólag tápszert kapott minden alkalommal sterilizáltam mindent.(üveget, cumit, tetőt, kupakot)Amikor elkezdtük a hozzátáplálást(4 és fél hósan) akkor már csak jó forró vizzel elmostam mindent. Aztán nemrégen kapott egy szájfertőzést (antibiotikumos kezelés után) és megint elkellett kezdenem. A szája már rendbe jött, de én még mindig sterilizálom a dolgait egyenlöre.

6 hós manó anyukája

2009. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Az én kisfiam 13 hónapos, és még mindig sterilizálom a cumisüvegeit... Tudom, hogy ilyenkor már nem szükséges, de megszoktam... napi rutin... Mindent nem lehet, és nem is kell sterilen tartani. Szerintem egy éves korig nem árt sterilizálni a cumisokat.
2009. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én kb 5 hós koráig csináltam, míg el nem kezdtük a hozzátáplálást. Azóta jó forró vízzel elmosogatom, és hetente 1x főzöm ki a cumisüvegjeit+cuclikat. Eddig kutya baja, makkegészséges a 7 hós lányom.
2009. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb fél éves koráig főztem ki az üvegeket, a vizét pedig 7-8 hónapos korági forraltam azt hiszem. Most 18 hónapos és sosem volt még beteg.
2009. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

6 hós a lányom, heti egyszer sterilizálok még. Bár kicsit feleslegesnek tartom, mert a babám mindent a szájába vesz, amit ér, elég csak egy pillanatra nem odafigyelni!

Azért még 2-3 hónapig csinálom, belefér az időmbe. :)

2009. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor gyakorlatilag amíg nem kezd kúszni-mászni egyedül, addig kell mindenképp :) rendben csajok! köszi a válaszokat.
2009. ápr. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!