Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos Kisfiam kukaca gyulladt,...

Sos Kisfiam kukaca gyulladt, piros. Hová vigyem ilyenkor, milyen orvos foglalkozik ilyen bajjal?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre,Apa fürdeti minden nap és nem szólt :(/ő nem látta/Ma már bőrön keresztül is látszik a pici duzzanat.Annyira bánt a dolog,totál kiborultam.Hétvégén is bevihetem a kórházba,hová vigyem?
2012. márc. 2. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
urológus. Nyugodtan vidd be a gyerekügyeletre.
2012. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Vidd ugyeletre. Szerintem phlogosam kenocsot ir ra. Ezt recept nelkul is megkapod. Ha tudnal addig venni akkor kend be vele vekonyan.
2012. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Nekünk is volt ilyen eset, órák alatt kialakult a duzzanat, rettenetesen megijedtem. Rohantunk a kórházba, ott a doktornő kamillateás fürdetővizet és Betadine oldatot adott rá. 1 nap alatt szépen lelohadt. Véletlenül nem használsz hintőport? Nekünk az volt a kiváltó oka.
2012. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Soha nem használtam hintőport,sudokream és nivea popsikrémet használok,de a kukacát soha nem kenem be.Már szinte teljesen hátralehetett húzni a kukacán a bőr,most meg alig annyira szűk,meg is duzzadt neki.De csak az egyik felén.Ma úgy aludt el,hogy nyöszörgött és nyúlkált a pelusához :( Holnap reggel elviszem az ügyeletre.
2012. márc. 2. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nincs otthon Betadine-od? Én felkelteném, reggelre gennyezhet is! Inkább aludjon egy picivel kevesebbet...
2012. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Hiaba pontoztatok le, nalunk ugyanez volt a problema. A gyerekorvos, a vedono, es az ugyeletes orvos is ugyanazt mondta mert mi is ugyeletre mentunk. Ezt a kremet javasoltak es irtak is fel! Azt mondtak ez minden fius haztartasban jo ha van otthon.
2012. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk is volt, kamilláztuk és 2 nap alatt szépen helyre jött. Fürdés után és napközben 1-2 alkalommal cseppentetem a fütyijére vattával.

Mennyi idős a kicsi? Látsz gyűlni valahol a fütyijén valami fehéret (faggyút)?

2012. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma reggel elvittem az ügyeletre.Előtte felhívtam őket,az asszisztensnő azt tanácsolta jobb ha megnézi az orvos.

Elmondtam a problémát,levetkőztettem és mutattam,hogy úgy is lehet már látni ha nincs hátrahúzva a bőr neki.Az orvos kb 1mm hátrahúzta a bőrt,és azt mondta nincs is itt semmi.Mondom neki,hogy teljesen hátralehet húzni a fitymát és a gyulladás ott van,erre ő nagy hangnemben:Minek hátrahúzni elég neki ennyire,még kisgyerek!!!!Totál kiakadtam mondom,hogy így a gyulladást sem látja!Erre azt mondta,hogy menjek be a gyógyszertárba és kérjek rá kenőcsöt.Ennyi!

Találkoztam bent egy másik asszisztenssel aki mondta,hogy az a meglepő,hogy nem volt még ilyen nála/13 hónapos/Ilyen előfordul a kisfiúknál,kamillás víz,tetrán kenőcs vagy bepanthen és pár nap alatt rendbe jön neki.

2012. márc. 3. 09:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7/8-as vagyok


Jó bunkó lehetett a doki!

Kisfiamnak 21 hónaposan volt először!


Keresztfiamnál is valahogy így kezdődött, pirosság, duzzanat, doki aki elküldte őket a p.csába ilyen kis semmiséggel, aztán 2 nap múlva teljesen belilult a fütyije, ügyelet, majd kórház ott kapott kálciumot és gyógyszert. Még aznap haza engedték őket, viszont elkérték a doki nevét, elérhetőségét.

2012. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szegény keresztfiad!

Az én fiam is még aznap lázas lett,tuti attól :(Szerencsére ma már semmi nem látszódik belőle.

Azt vettem észre,hogy ahol a gyulladás volt kezd neki felszakadni a letapadt bőr?Lehet az is csinálhat ilyen tüneteket???

2012. márc. 5. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!