Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabaknal ujszulott...

A kisbabaknal ujszulott korukba lehet latni hogy kire hasonlit?

Figyelt kérdés
Lehet latni hogy az anyukajara vagy az apukajara hasonlit vagy valamelyik rokonra? Vagy meg ujszulott koraban meg nem lehet latni?
2012. márc. 3. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Babája válogatja.

Mikor az ikreim megszülettek, a lányom teljesen úgy nézett ki, mint én, a fiam meg mint az apja!

Anyám felsikított, mikor a kórházban először meglátta őket, hogy a fiú mintha az apja lenne. (nem jön ki anyám és a gyerekek apja egymással)

A gyerekorvos első látogatáskor (1 hetesek sem voltak még) azt mondta, hogy a fiú az apuka klónja:-)

2012. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van akinél igen, van akinél nem...

Kisfiam amint kinyitotta a szemét, mindenki rávágta, hogy "tiszta apja" és ez azóta is így van :)

2012. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. A kislányom mindenki szerint (szerintem is) tiszta apja volt újszülöttként, fél éves korára pedig már egyre inkább rám kezdett hasonlítani, most 1 éves, össze lehetn e keverni a babakori fényképeinket.
2012. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Újszülöttként karakteresen hasonlítottak az apjukra. Aztán jött egy időszak, amikor átlag pufi babaképük volt, és 3-4 évesen kezdtek el újra nagyon hasonlítani.
2012. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Sztem ez változó! Mi 23 hetesen voltunk 4D-n már arról a képről megmondták, hogy a kislányunk tiszta apja, és ez így is maradt :D
2012. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ez lemaradt: most már elmúlt 3 éves, de nagy ritka aki azt mondja, hogy rám hasonlít...
2012. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Furcsa dolog ez a hasonlóság kérdés. Az én gyerekeim két házasságból születtek, tehát két apától. Mindketten hihetetlenül hasonlítanak az apukájukra, rám meg kicsit sem. Na ehhez képest sokan mondják, hogy mennyire hasonlít egymásra a két gyerek :-)
2012. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam tiszta apja volt újszülöttként, és még sokáig. Kb. 6 hós korában kezdett változni.
2012. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kislányom mikor megszületett tiszta apja volt, Ő is fél év körül kezdett rám hasonlitani. Most 8,5 hónapos és anyukám szerint ugyanigy néztem ki ennyi idősen. Na meg a képeken is látszik.
2012. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pici fiam mikor megszuletett pontosan ugyanolyan volt mint a nagytesoja. Most 5 honapos most is nagyon hasonlit a teso babakori kinezetere csak a szemuk szine mas. Nekem van az egyik fulemen egy kis hiba olyan minta ki lenne csipve egy pici darab belole, ezt mindket fiam orokolte, szuletesukkor mar azonnal kerestem rajtuk. Es mindkettonek ugyanott van anyajegye is a feneken. A nagy mar 5 eves tiszta apja volt mindig es ahogy no ugy hasonlit ra egyre jobban. A pici csak az allat orokolte tolem de azt nagyon
2012. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!