Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujszulott kisbabat mikor...

Ujszulott kisbabat mikor lehet kivinni setalni, estleg tescoba mikor lehet elmenni vele?

Figyelt kérdés
10 napos kisbaba anyukaja
2011. dec. 30. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én már kivinném, először negyed órára, félre, utána egy órára stb. Légkondis helyre mi az első gyereket 3 hós koráig nem vittük, a másikat meg már muszáj volt két hetesen, nem lett baja egyiknek sem.
2011. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Két hetes volt a kislányom, mikor a dokinéni mondta, hogy szép időben (ha nem fúj a szél nagyon), akkor picit kivihetem már. Ő téli baba.

A fiam nyáron a legnagyobb kánikulában született, őt egy hetesen már kivittük.

2011. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk azt tanácsolta a védőnő, hogy szoktassuk először a szobában a friss levegőhöz (szellőztettünk), majd az erkélyen, majd utána vigyük ki. A 2. gyereket egyszerűen kivinném levegőzni. A Tescóba mi sem vittük a kicsit a Tescoba. Most pláne nem vinnék kicsit, mert annyian vannak, mint az oroszok:( -ma voltunk. Kb. a mi kislásnyunk is lehetett 3 vagy4 hónapos, mire vittük.
2011. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez változó. Nekem koraszülött babáim voltak és az első 3 hónapban nem is nagyon vittem ki őket, talán 5 alkalommal összesen, akkor is dokihoz mentünk. De vannak olyanok, akik ahogy hazaviszik már mennek is ki vele. Ha nem koraszülött, vagy nem kissúlyú esetleg beteges, akkor 10naposan oda viszed ahova akarod. Akár a Tescoba is. :) Csak benn ne legyen túl öltöztetve, mert bemelegszik és ha kimentek újra a hidegbe megfázik. :(
2011. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

6 hetesen vittem a fiamat multiba, a lányomat hamarabb fogom vinni, kb. 1-2 hét múlva. Most még levegőzni sem megyünk ki, nagyon nyálkás idő van.

23 hós és 2 hetes gyerekek anyukája

2011. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam augusztusi,2 hetes elmúlt amikor sétálni mentünk és 4 hetes volt amikor a Tescoba,mert már nagyon kíváncsiak voltak rá a kollegáim:-))
2011. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan kiviheted.Nekem másfél hetes volt a kislányom mikor mentünk tanácsadásra.Szép fokozatosan szoktasd a levegőhöz.Tescoba én elvinném,nem lesz semmi baja.
2011. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A lányom február 24-én született. Kb. 1 hetesen már kint voltam vele a teraszon 10-15 percet. Onnantól minden nap sétáltunk vele kicsit. Március 15-én már kb. 1,5-2 órás sétára vittük. Mondjuk nagyon jó idő volt akkor.

De szerintem ha nem esik felétek, akkor kiviheted kicsit nyugodtan. Nálunk enyhe az idő, csak sajnos szemerkél az eső.

Tescoba mi olyan 6 hetesen vittük először, de a Sparba pl. 3-4 hetesen már mentem vele vásárolni.

2011. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek
2011. dec. 30. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapos a kislányom, második baba. Kéthetesen még autóval mentünk a védőnőhöz, súlymérésre, utána szoktatás nélkül már vittem sétálni. Jó nagyokat alszik a friss levegőn, aminek örülök,mert otthon leginkább ébren van etetések között.

A nagy miatt nem akartam otthon ülni, a kicsit jól felöltöztettük, bundazsákba bele, és mentünk is.

2011. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!