Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan hogy a babátok...

Volt olyan hogy a babátok (1,5éves) belázasodott, de se nátha, se köhögés, csak reggel óta lázas?

Figyelt kérdés
Mi lehet, volt akinél aztán csak úgy el is múlt?
2012. márc. 3. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
3napos láz lehet pl. :-)
2012. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen volt, tobbszor is. A doki nenink mindig a fogara "fogta". 2 eves mult es az orlo fogakkal szenvedunk mar honapok ota. Volt olyan, hogy este vidaman lefekudt a szokasos idoben, 9 korul. 11-kor felsirt, betakargattam, de akkor nem ertem a borehez. Aztan kb 1 ora mulva ujbol sirt es mikor felvettem es magamhoz oleltem, sutott a bore. Beraktam a hona ala a lazmerot, amit kb 10-15 masodperc mulva kirantott es mar akkor 39 volt a laza. Nem mertem meg rendesen neki, mert olyan nyugos volt, de kapott Nurofent es utana nem volt tobbet laza, se reggel, se masnap, se harmadnap, se semmi. Volt oyan is, hogy reggel lazas volt, 38 felett, beuzentem a melohelyemre, hogy viszem a dokihoz, aki 10-tol rendelt, osszekeszultunk minden es kb ra masfel orara semmi laza. Beszeltem bolcsis nenivel, bevittem a bolcsibe, de semmi laza nem volt egesz nap, se este, se masnap, semmi. Mivel meg mindig nem jottek ki az orlofogai, es ezek a lazas epizodok teljesen rendszertelenek es nem is volt annyiszor, hogy feltuno legyen, igy en soha nem gyanakodtam semmilyen betegsegre, elfogadtam a doktor neni allaspontjat a fogairol.
2012. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen volt! bekapott vmi vírust, rá pár napra megjött a nátha meg a köhögés is.
2012. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, múlt héten, magas láza volt, kúpot adtam neki. Jobban lett, de elvittem két napra rá orvoshoz hétfőn, antibiotikumot kapott. Jól ki volt dőlve, vagy aludt vagy ordított.
2012. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt. 11 hónapos volt kb a fiam, szerdán hajnalban ébredt lázasan. Elmentünk a dokihoz, de nem talált semmit, torka, tüdeje tiszta volt. Péntekig volt lázas, Nurofentől lement, majd megint fel pár óra múlva. Nem volt náthás, nem köhögött, nem ment a hasa, semmi más tünet nem volt, a láza pedig péntek délután elmúlt, mintha csak elfújták volna. Vasárnap láttam úgy, mintha pöttyös lett volna a hasa, szóval szerintem 3 napos láz lehetett.
2012. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát lecsengett. Egy napig lázas volt, aztán másnap hőemelkedés, azóta semmi. Semmi egyéb tünet. A doki néni szerint valami kis vírus volt, amit gyorsan leküzdött.
2012. márc. 7. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!