Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 hos babatok akiknel mar 4...

5-6 hos babatok akiknel mar 4 hosan elkezdtetek a hozzataplalast mennyit esznek meg egyszerre (gram)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom grammban, de ebédre egy egész üveg husis kaját, uzsira egy egészbanánt egy egész almával, vacsira pedig egy egész adag tejpépet megeszik 6 hós fiam, és egyáltalán nem kövér :)
2012. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Grammban nem tudom, de a napi étkezése a szopi mellett

másfél banán, 1 alma, 2-3 babapiskóta tejbe áztatva, 1,5-2 dl tejbegríz, pluszba babapiskótát, kiflit majszol.

A védőnő szerint többet adjak neki enni, mert még nem duplázta meg a születési súlyát.

6 hónapos

2012. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mai adagja

tízórai: 1 nagy alma 2 kicsi körtével

ebéd: kb. 1 üveg bébiételnek megfelelő mennyiségű zöldbab+krumpli (házilag készítve)

uzsi: 1 nagy alma 1 banánnal

vacsi: 1 adag tejpép vaníliás

És szinte mindegyik után szopi:))))

2012. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a napi adag: reggel 200 ml tápszer, tízórai 150 ml tápszer vagy tejpép, ebéd 200 g főzelék, uzsonna 200 g gyümölcs+pép (Sinlac vagy tejpép), vacsi 200 ml tápszer. 6 hónapos!


Off:

Előző válaszoló! Megkérdezhetem, hogy a zöldbabot hogy készíted?

2012. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, a magam megnyugtatására írtam hogy nem kövér, mert tényleg nem az, viszont azt hittem eddig hogy sokat eszik:) akkor lehet hogy nem adok neki eleget?:)
2012. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha éhes, úgyis jelzi.. Ha szépen fejlődik, nincs semmi gond. Nem minden babának ugyanannyi az igénye. Az én fiam pl. hatalmas hosszra, 74 cm és kb. 8 kg körül van most. Egyátalán nem pufóka! Borzalmasan sokat mozog, egy percre nem áll meg. Valószínűleg ezért eszik ennyit.
2012. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4.5 hósan kezdtük. 50-60 grammnál nem eszik többet rendes ételből.

Ilyen amit előttem írtak hogy egy egész banán meg egész alma egyszerre...hát a fele se menne le nekünk.

Amit nem szeret abból meg max. 20 grammot.

Úgyhogy reggel szopizik, délelőtt szopi (9-10 tájt) ebédre 12-13 kor 50 gramm valami (ebédféle, sütőtök krumpli alma körte csirkehússal paradicsomos krumpli ilyesmik) aztán szopi, délután szopi este szopi és még éjjel 3szor.

6.5 hónapos most. 8 kiló 73 cm.

2012. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!