Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babát kell itatni...

5 hónapos babát kell itatni vízzel?

Figyelt kérdés
Ha lent vagyunk és most már egész meleg van, kínálgassam vízzel. Anyatejes, eddig még nem itattam. Figyelni kell mennyit iszik vagy ha sokat akar inni nyugodtan hagyhatom?

2012. márc. 4. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell eröltetni. Az én kisfiam márciusban született, és tavaly nyáron egy korty nem sok annyit nem ivott. Persze kínálgattam, de nem fogadta el a cumisüveget, és egyáltalán semmit a cicin kívül. Szóval szoptattam szorgalmasan. Most két nap múlva 1 éves, és még mindig nem hajlandó a cumisüveget elfogadni, csak pohárból és egyedül vizet iszik (csak ezt fogadja el). Ne aggódj, inkább a tejed miatt szoptasd szorgalmasan és ha nem kéri ne eröltesd.
2012. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell neki víz. Kisfiam 6 hós koráig csak anyatejes volt. Csak azért kapott vizet már 5 hós kora óta, mert nyár volt. Így a meleg miatt, ha úton voltunk akkor megkínáltam. Avent itatófejből ivott.
2012. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nyugodtan igyon, amennyit akar.
2012. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell víz neki, az anyatej a szomját is oltja. Esetleg nyáron, ha úton vagytok, és nem tudod megszoptatni, akkor adj vizet. De szerintem még nincs olyan kánikula, hogy kelljen neki víz.
2012. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. akkor még várok az itatással:)
2012. márc. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!