Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mutatnátok nekem TÁLCÁS sport...

Mutatnátok nekem TÁLCÁS sport babakocsikat +6hósnak?

Figyelt kérdés

Kislánynak keresek csajosat (rózsaszínt)és olyat aminek van TÁLCÁJA a babának is és a mamának is.(volt anno ilyen chipolinonk, most babymax a neve nagyon szerettem hogy mindkét helyen volt tálcája)ezen kívül tudtok még mutatni ilyen sport kocsikat?

Ár név is legyen, hogy ráguglizhassak :)

köszi


2012. márc. 4. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Bertoni Foxy van.Egész jó kis kocsi,főleg most hogy már nem kell nagy overál a lányomra,mert abban nem fér bele:)Innen vettük:

[link]

2012. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső kocsim egy Graco Ultima volt, kényelmesen tud aludni benne egy baba, majdnem vízszintesig fektethető.Próbáld használtan, hordozó nélkül keresni,újan én csak hordival együtt láttam.
2012. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

itt jól látszik a baba és a mama tálca is! középen a mama tálcán egy kis tárolódobozka van, abba én a kulcsokat tároltam.:)

2012. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!