Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam elmúlt 5 hós már eszünk...

Fiam elmúlt 5 hós már eszünk bébiételt, tejpépet. ízesíthetem a tápszert és a natúr tejpépet egy nagyon pici kakaóporral? Simán nem kell neki így meg legalább enne rendesen

Figyelt kérdés

szerintetek? szabad?

nem a rossz megjegyzésekre lennék kíváncsi, köszönöm


2009. jún. 8. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem izesitettem,Gondolom még az 1es tápszert használjátok.A 2es már édeskésebb izü,nem keserü mint az 1es.

Inkább a tápot kéne cserélni ha a doki is jonak látja.(énfiam nem kap tejpépet mert nem birja a pocija)

2009. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia, én nem mertem kakaóval kísérletezni, viszont vettem csokis tejpépet, s ezt használom kakaó helyett. Én úgy csinálom hogy amikor kimérem, hogy hány kanál tápszer kell a vízhez, egy kanál tápszer helyett a csokis tejpépből teszek, így olyan lesz mint a kakaó.
2009. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, mi már a 2-es tápit használnánk, de amióta a 6hósóm eszik mindent (kb egy hónapja) a tápszer nem kell neki,pedig vagy 3félét is próbáltunk.
2009. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, én azt olvastam valahol, hogy kakaót azért nem szabad a babáknak adni, mert tartalmaz valamennyi koffeint.

Hát, nem tudom, én inkább nem adnám a helyedben.

7 hós baba anyukája

2009. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegyél a tápszerbe gyümölcsöt.A tejpépet én igy adom tízóraira.A kakaópor amúgy foghat is,én még nem adnám.
2009. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia.Inkább hagyni kellene a kakóprt késobbre.A babucid még csak 5 hónapos.Rengeteg ideje van még az ilyen dolgokra 1 éves kora után.Igazuk van azoknak a válszíróknak akik azt írták hogy inkább a gyumolccsel kisérletezz.pl.alma,korte,banán.9 hónap után johet a tobbi gyumolcs,mint barack szilva,...Az epret málnát,szamócát és az ilyen aprómagvas gyumolcsoket hagyhatod boven 1 éves kora után.A tejpépet is még az o tejcsiével kellene adnod.A bébiételet te fozod vagy boltban veszed?Mert ha te fozod akkor mar kaphat megfozve fél krumplit égy sárgarépával...(pl)
2009. jún. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én gyümit szoktam turmixolni, vagy felesben gyümilével készítem el neki a tápszert. másképpen meg sem eszi.

A kakaóportól én kicsit ódzkodtam. Talán azért, mert nálunk mindkét sógornőmnél rettentő édesszájúak a gyerekek, állandóan a csokit meg a kinder szeleteket ennék. Én nem szeretném, ha így járnék vele, hogy a gyümiket meg nem eszi meg a gyerkőcöm. Én ezért nem adok neki semmilyen kakaós, csokis dolgot.

Majd rászoktatják a nagyszülők később:-))

2009. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a kakaó helyett, KAROB port rakjál bele, hasonló az íze és egészségesebb. A kakaó nem jó a kisgyerekeknek.
2009. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia

nem ajanlanam a kakapoport, mert erosen allergizalo hatasu. inkabb az 5 honaposoknak is adhato csokis dolgokbol keverj bele, mert azok hipoallergenek.

2009. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm

akkor hagyjuk a kakaót

2009. jún. 9. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!