Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak sem reggelizik későn...

Csill79 kérdése:

Másnak sem reggelizik későn kelő babája?

Figyelt kérdés

Kislányom 16 hónapos.Általában 9 körül ébred.Egy időben nagyon jó evő volt,de mostanában,hónapok óta a kenyeret semmilyen formában nem eszi meg,kalácsot is próbáltam,bundás kenyeret,de meg sem kóstolja:(

Már a tejitalt sem issza meg reggel.Mivel 9 körül ébred,fél 10 körül eszik gabonapelyhet vagy joghurtot.12-kor ebédel,alvás után gyümölcs vagy joghurt este tejpép.Néha a virslit megeszi,de nem mindig.

Tudom,hogy nem valami változatos,de mivel a kenyér és a szendvics minden formája kizárva ezért nem tudom mit adhatnék neki?Nagyon jó súlyban van és vidám jó alvó baba.6 foga van,de hónapok óta nem jött új foga,gondolom egyszerre fog neki több is kijönni és lehet,hogy emiatt nem eszik olyan jól.Ötletek?Ilyen korú babák,miket esznek?


2012. márc. 4. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent,amit mi eszünk. Reggel kiflit,zsömlét vagy kenyeret tejjel,kakaóval. Napközben gyümölcsöket,joghurtot,délután kenyeret valamivel. Este azt,amit mi is. Lefekvés előtt iszik egy bögre tejet.
2012. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
enyém se reggelizik pedig már 2,5 éves. kakaót iszik csak reggel, majd 10órai, ebéd... vacsorára viszont én már ennyi idősen rendes kaját adtam, nem tejpépet. az laktató neki még?
2012. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy viselkedik a 16 hós Fiam. Reggelire 3 dl tejci, tízóraira jogi, ebédre amit mi eszünk, uzsi gyümi, vacsi megint tejci, ha jó napja van, akkor azért eszik pár falat kenyérkét valamivel, de ez 10ből 1 este :S

Egy ideig agyon stresszeltem magam, hogy miért nem eszik ez a gyerek, aztán el kellett fogadnom, hogy elég neki, ha éhes mindig szól.

Ő is jó alvó, jó súlyban lévő vidám gyerek :):):)

2012. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk most a lekváros kenyér, kalács a nagy ász, bármikor szívesen eszi a fiam a mama házi baracklekvárját. Esetleg próbáld meg te is! Mondjuk ő kenyér mániás, akár üresen, akár vajjal, vagy sonkával, reszelt sajttal, lekvárral joghurttal, csak kenyér legyen, de még az ebédhez is.:)
2012. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 10 óra körül eszik először, mi azt hívjuk reggelinek, így értelem szerűen tízórai nincs. Ő is 8-9 körül ébred, bevág egy nagy pohár tejet, és 10-fél 11 előtt nem hajlandó egy falatot sem enni.
2012. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor kezdek megnyugodni:)Csak jó lenne ha néha megenne 1 kis kenyérkét,legalább vacsira.Amúgy a kalácsot is próbáltam és nem eszi meg:(
2012. márc. 4. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!