Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 5-kor kel "reggel" a...

Akinek 5-kor kel "reggel" a babája (4 hó körüli), mikor reggelizik és mikor alszik vissza?

Figyelt kérdés
Nálunk ez megy minden reggel, kicserélem a pelusát és hagyom, hogy játszon, nézelődjön. 6-kor mi is felkelünk és 7-kor szokott enni, előtte nem éhes. De nekem úgy tűnik, hogy nagyon fáradt egész délelőtt és nem tud sokat aludni. Nálatok hogy van?
2010. jún. 12. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mióta ilyen hülye meleg van,az én fiam is 5-kor kel.aztán egész délelőtt üvölt a fáradtságtól.egyébként 7 körül eszik.
2010. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lányom alszik éjjel, 6 körül kel enni. Eddig visszaaludt még 9-ig, de pár napja röhög csak a pofámba. FEnt van akár 2-3 órát is, akkor alszik vissza fél órára, majd eszik, fent van egy -két órát és alszik megint, és ez egész napra érvényes.

20-kor alszik el, reggel 6-ig nem eszik.

2010. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is 20-kor van alvás, éjjel még eszik és most iszik is sokszor fent van, de ugye csukott szemmel mennek az ilyenek éjjel. Reggel viszont kukorékol, de csak félórákat alszik délelőtt. Ma reggel levittem még a hűvösbe, hogy aludjon egy jót, de félóra után most is felébredt. 10-kor evett, de látszott a szemein, hogy nagyon álmos, és most is csak fél órát aludt.
2010. jún. 12. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyém fiam (12 hetes) 5-kor reggelizik, majd még visszakómál, és csak 10-kor akar játszani. Egészen du 3-ig bírja energiával, akkor alszik még egy sort.
2010. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém is ált. 5-kor kel, akkor kap gyümilevet, centrifugával csinálom, és 8 körül visszaalszik. Ha felébred, akkor kap tejpépet kanállal. Este pedig olyan 7-8 körül alszik el. 4,5 hónapos a kisfiam.
2010. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk amikor 5kor kelt, akkor evett, 7-8 között elauld, 9kor pedig tízóraizott.

8kor alszik este, és átalussza az éjszakát, de már hála istennek 6-7ig :)

2010. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 4,5 hós
2010. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!