Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hallottam, hogy nathassag...

Azt hallottam, hogy nathassag ellen hasznal, ha kamillas vizet teszek a baba agya ala. De miert kell letakarni? Ha letakarom akkor nem parolog es nem hasznal semmit, nem? Egyebkent miert az agya ala tegyem? Szerintem semmi nem jon folfele belole igy.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még életemben nem hallottam. Én a kiságy meleltti éjjeliszekrény tetejére tettem és ott gőzölgött. Ez a lényege hogy gőzöljön. Ha letakarod akkor nem tud párologni. Tehát tedd fejmagasságban az ágya mellé. 13 hós kislány anyukája
2009. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem az ágy alá kell tenni a kamillás vizet hanem mellé! Ès nem a vizet kell letakarni hanem eggyutt a gózolgo vizet a és a babát.HÙ ez nem hangzott jól.Szóval.egy sátr szerut kell építened torolkozóbol a baba ágya felett,-ezt úgy hívják ,hogy gozsátor-ami alatt van a baba a kiságyban és a kamillás gozolgo víz.Azért kell letakarni,hogy a kicsi belélegezze a gozt.ha nem takarod le oket akkor a goz szétszáll a szobába és nem használt semmit.Arra viszont vigyázni kell,hogy a baba aludjon mert ha akkor csinálod amikor ébren van akkor megégetheti a kezet.Ja! Te is alá bújhatsz a sátos alá,hogy jobban tudjál vigyázni a kicsidre,még álmában is amíg gozolteted!
2009. jún. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!