Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azzal torok gyulladast,...

Azzal torok gyulladast, fajast okozhatok 4honapos babamnak, ha a vizzel feltoltott ragokat a fagyasztobol kiveve adom oda, hogy szopja? Fogzik

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hűtőbe tedd,vagy vegyél homeopátiás szert,hátha segít,elzsibbasztja az ínyét,s kevesebbet nyűgösködik.
2012. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miert csak a hutobe?fagyasztott nem jo?miert?
2012. márc. 5. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Fagyasztóba nem is szabad tenni, de ezt rá szokták írni a használati utasításban, mert ugye ennek is van....
2012. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig a fagyasztóba teszem, bár én is el tudom olvasni a használati utasítást. Ha a hűtőbe tenném, behetnék vagy 20-at, mert kb. 2 perc alatt melegszik fel, s 1 óra, míg visszahűl. Szerintem nem okozol bajt, mi is ezt csináltuk 2 gyerekkel, sosem fájt a torkuk emiatt... De persze minden baba más...
2012. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen beteg lehet tőle, "leforrázod a torkát". Próbálj ki valami ecsetelőt, van a dentinox, vagy citromkarikával dörzsöld be a rágókát, az is zsibbaszt. Vagy kamillásvízbe mártott textil pelussal dörzsölgesd az inét, csak ne hagyd magára vele, fulladás veszély miatt.
2012. márc. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk orvos mondta, hogy csak hűtőbe.
2012. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad fagyóba tenni!
2012. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már ilyen komolyan fogzik? Én nem tenném fagyóba bár hűtőbe se tettem. Én chamomillát vagy Viburcolt használtam meg dentinoxot. Ezek használtak.
2012. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy Brendonos hűthető rágókánk. Nem volt a használati utasításban, hogy mélyhűtőbe nem szabad tenni. Betettem, tönkre is ment még az első használat előtt.
2012. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de miert nem szabad?torokgyulladas miatt?
2012. márc. 22. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!