Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt úgy, hogy a...

Más is járt úgy, hogy a babája nem eszi meg a fagyasztóból kivett főzeléket? Van valami trükkötök?

Figyelt kérdés
Frissen megeszi a lányom, amit főzök neki. Ha simán hűtőbe teszem, másnap is megeszi szó nélkül. A többit beteszem a fagyasztóba, de kiengedve már nem kell neki. Pedig tettem hozzá húst, meg pici Sinlacot, hogy sűrűbb legyen.
2011. júl. 26. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Erzi a vizes izet.
2011. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én anyatejjel kapcsolatban olvastam már ezt a problémát.
2011. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, en is igy jartan, hogy ha hagytam hogy kiengedjen magatol nem ette meg, darabos lett es vizenyos,DE ha a porciot beteszed a mikroba, rendes fokozaton, nem kiolvaszton, es ugy olvasztod-pontosabban felfo ujra egy kicsit-atrotyog, akkor pont olyan lesz mint frissem, csak meg kell varni mig kihul, szoval eves elott fel oraval nem art megcsinalni a muveletet:) remelem segitettem. nekunk ez igy bevalt. en neha meg friss krumplipuret is teszek bele, az meg jobban feldobja.
2011. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A férjem sem eszi meg a fagyóból kiolvasztott ételeket, "hűtő ízt" érez rajtuk, a fiam viszont a lefagyasztott anyatejet is úgy issza mintha friss lenne, pedig pocsék íze van...emberfüggő szerintem, de az előző praktikát érdemes kipróbálni!
2011. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem eszi meg a fagyaszottat és mi sem szívesen.

Mondjuk én többnyire (leginkább ezért)üvegeset adok neki, mert nagyon drága lenne a villanytűzhelyen órákig pepecselni 2 adag kaja miatt.

7 hós és a lehető legváltozatosabban eszik

2011. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jogos, én sem szeretem a fagyasztott kaját. Csak tényleg 2 adaggal nem nagyon lehet elkészíteni anélkül, hogy ne dobnék ki egy csomó felesleget.

Majd megpróbálom a friss krumplit hozzá, hátha. Ha nem, akkor eszik üvegeset, azt legalább megeszi.

Persze nem azt mondom, hogy nem fogok főzni neki, de nem előre sok adagot. Köszi a válaszokat!

2011. júl. 27. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!