Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos tápszeres babátok...

3 hónapos tápszeres babátok hányszor eszik és mennyit egy nap? Éjjel eszik még?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nappal hatszor, hétszer is igényelheti. Ha többet eszik, legalább 2.5-3 órát bírnia kell 2 hami közt. Vannak olyan babák akár éjszakai is esznek ugyanugy 3 óránként, mint nappal. Ha kevesebb ideig tűr, akkor keveset eszik, próbálj többet adni neki, de nem szabad eröltetni!
2012. márc. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy mi már elmúltunk 4 hónaposak is, de azért még emlékszem! :) A lányom 5-ször eszik egy nap, 6 hetes kora óta nem ébred éjszaka! Nappal 3 óránként eszik. Kb 160-180 ml-t evett meg akkor alkalmanként!
2012. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 3,5 hónaposak vagyunk. 6-szor eszik egy nap. Hajnali 4-5 között kel először, aztán 8,12,3,6 illetve fürdés 8-kor és fél kilenc körül megint kaja. Az időpontok néha csúsznak egy fél órát ide vagy oda, mert nem mindig bírja ki délig, úgyhogy átlagban azt mondom 3,5 óránként eszik, éjszaka(vagyis inkább hajnalban) kel egyszer, de ez csak 2 hete, előtte 2-szer kelt. Egyszerre 160-180 ml eszik meg. De néha utána még nyöszörög, szerintem megenne többet is, de nem merem megtömni mert hasfájósok voltunk, és inkább kevesebbet többször. Akkor kibírná a 4 órát is szerintem, de akkor nappal 4-szer enne, és volt már olyan, hogy átaludt egy etetést, viszont akkor fürdésnél ordított, mert már nagyon éhes volt....
2012. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az én kisfiam is pont úgy eszik ahogy az utolsó válaszolónak. Én már próbáltam,hogy a hajnali evést elhagyjuk,de még nem sikerült.
2012. márc. 6. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is szeretném ha a hajnali evés elmaradna, de nem akarok erőltetni semmit. Ezt is ő alakította ki magának. Úgy gondolom ha valamit mi erőltetünk a gyerekre akkor a visszaesés is könnyebb, persze lehet trükköket bevetni. Majd ha hozzátáplálok akkor majd még tovább fogja bírni, de ez még odébb van, addig meg kibírom.
2012. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!