Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 2,5 hónapos kislányom...

Baj, ha 2,5 hónapos kislányom (tápszeres) 4 óránként eszik már egy hónapja mióta nincs tejem? Hányszor kellene ennie egy nap és mennyit?

Figyelt kérdés
Reggel 6 kor,utána 10-kor,14-kor,18-kor és este 21-kor aztán alszik reggelig.Azért kérdezem mert mindenki azt mondja hogy 3 óránként etessem de ha nem éhes akkor tömjem meg szegényt 150ml-ket eszik.Például ma hajnal 4kor kelt akkor evett és utána csak 10 kor ébredtünk mind ketten.Fejlődik rendesen 5kg volt a hét elején.
2012. febr. 9. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tömd!:)

Az én fiam most lett két hónapos, és totál igény szerint eszik. Van,hogy 3 órára,van hogy 5-re!

Igaz, ő még éjszakai feléred enni, de még csak most kezdett el 120-kat enni!

2012. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes az ő úgyis jelzi,ha neki elég a 4 óránkénti evés akkor ne adjál neki 3 óránként.
2012. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészen addig amíg rendesen fejlődik a babád, nincs gond.
2012. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudja ő, hogy mikor éhes. Nincs olyan, hogy mennyit "kellene" enniük. A tiéd ilyen fajta, 4 óránként eszik. De pl. vannak olyan babák is, akik még ilyenkor is 2 óránként esznek (az enyém is ilyen volt). Szóval a lényeg, hogy minden baba más és más, ne aggódj. :)
2012. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad erőltetni! Nekem az ikreim ennyiszer igényelte a tápszert. Mellette nem szoptattam mivel nem volt tejem.
2012. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!