Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spenótot hogyan készítsem el...

Spenótot hogyan készítsem el 8 hónaposnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fagyasztottat használtam. Pucoltam egy krumplit, feldaraboltam,tettem hozzá csirkemellfilét,feltettem kis vizbe főni. Majd kb 15 perc után beletettem kb 1 evőkanálnyi spenótot. Főztem még 10 percig. Turmixoltam vagy villával szétnyomkodtam. Natur joghurtot tettem bele.
2012. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
joghurtot meg nem kapott, tehetek bele tapszert esetleg?
2012. márc. 6. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem tápszerrel is jó,de én úgy nem csináltam,mert anyatejes volt.
2012. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom!
2012. márc. 6. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is krumplival és csirkemellel csináltam a kislányomnak, most 7 hónapos és sajtot szoktam még beletenni. A tápról az a véleményem, hogyha van benne hús, akkor a tápra nincs szüksége! Szerintem, mert anélkül is teljes értékű ebéd!
2012. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom, vegul nem tettem bele tapszert, mert anelkul is megette, nagyon izlett neki. 8 honaposan ehet mar sajtot? az en tablazatomban az van h 10 honapos kortol, de mindegyik tablazat mast mond
2012. márc. 6. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajtot még ne adj neki,még natur joghurtot se evett. Először a joghurt,az jó,mert sokféle főzelékbe lehet tenni habarás gyanánt,tejföl helyett. Csináld úgy,ahogy a táblázatod irja.
2012. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom, akkor a sajttal meg varok,
2012. márc. 6. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!