Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 fok körüli hőmérsékletnél...

10 fok körüli hőmérsékletnél miben viszitek ki a fél éves babátokat? Overálban, betakarjátok, vagy fentre kabát, takaró, vagy csak overál?

Figyelt kérdés
Lassan jönnek a jó idők... :-D

2012. márc. 6. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
szia.kisfiam 8 hónapos.én a babakocsiba beteszem a bundazsákot és alá adok egy kabátot(mert a mellkasa kint van a bundazsákból) meg egy vékony nadrágot.18 foknál nem teszem bele a bundazsákba hanem adok rá egy vastag nadrágot meg egy kabátot.és egy plédet(ami nem olyan vastag)
2012. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha 10 fokban overálba öltözteted és még be is takarod, miben volt télen, mikor -10 volt? :)
2012. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés?? Minuszokban mit adsz rá?? Én harisnyát, sima nem bélelt nacit, bodyt, vastagabb pulcsi, vagy vékony polo és akkor egy kardi, és egy kabát, egy pléddel betakarom. 18 fokban már nem takarom be. Huu első nincs melege a babádnak? Bundazsákban 10fokban??
2012. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

na igen, a 18 fokban a vastag nadrág és kabi is elég erős :D


na de nem akarok senkit piszkálni, én is voltam "kezdő" anyuka, én is csináltam ilyeneket :) 18 fokban nehogy kabátot adjatok a babátokra!!!! egy kapucnis pulcsi és egy fari bőven elég ;)


az a baj és elég vacak tanulópénz, hogy akkor fázik meg a baba ha jó időben túlöltözteted és leizzad.

első, leveheted a bundazsákot, azt minuszban kell csak. most adj rá harisnyát, nacit, pólót, pulcsit, kabátot és ha hidegnek érzed akkor takard be egy pokróccal ;)

2012. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Olyan anyuka vagyok,aki mindig meg van zavarodva :-) Soha nem tudom,hogy mi lenne elég a Babának kintre! Volt már fél éves ősszel,volt már fél éves télen,de tavasszal még csak most van félévesem :-)

Mindig bizonytalan vagyok,tisztára mint egy kezdő, ha öltöztetésről van szó! nem tudom miért! bármi másnál magabiztos vagyok,de ez mindig ki fog rajtam! Dinkaság,tudom,de ez van. Igyekszem magammal együtt élni :-)


További szép napot Mindenkinek!!

2012. márc. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!