Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Takaró vagy hálózsák? Nektek...

Takaró vagy hálózsák? Nektek mivel alszik kisbabátok? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az én 3,5 hónapos kislányom 2 hónapos koráig pólyába aludt mert nagyon hideg volt éjszaka 1,5hónapja rugiban és betakarva egy puha meleg pléddel alszik de 4napja annyira mocorog meg rugdosódik hogy mindig letornázza magáról akárhogy bedugdosom a széleit meg beletekerem akkor is.Félek hogy megfázik vagy ha magára rúgja nem kap levegőt.
2012. márc. 5. 23:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

hálózsák

kisfiam most 2,5 éves, tavaly télen még hálózsákban aludt, szerintem nagyon jó

2012. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 krisztivan ***** válasza:
Kb. 6 hósan jutott eszembe a hálózsák.Nem alszik benne mert nem viseli el.Takarózni sem hajlandó,ezért duplán öltöztetem:-))
2012. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Az a baba,aki szereti a pólyát,az szeretni fogja a hálózsákot is,tehát érdemes mindenképpen megpróbálnod.Ikreim vannak,az egyik pólyás volt,utána rengeteg ideig aludt hálózsákban,nagyon szerette.A másik fiam viszont nem viselte el ha "gúzsba kötik",később a hálózsákot is utálta,így én is duplán öltöztetem őt,+fűtünk a szobájukban mint az állat,mert ráadásban még nagyon fázós is..
2012. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

én nem mernék picire takarót tenni. lehet para anyu vagyok, sőt biztos, de igyekeztem ezekre figyelni, annyiszor elmondták terhesen, hogy picinek nem használunk takarót


szóval hálózsák

2012. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Szerintem is hálózsák lesz csak nem tudom milyen legyen hosszú ujjas vagy ujjatlan?

Utolsótól kérdezem hogy hol mondták mert én rengeteget olvastam és érdeklődtem de ezt még soha nem halottam,pl azokban a kórházakban ahol nem pólyában van a baba takaróval illetve kis-paplannal takarják be őket nem?Az én kicsim ott is pólyában volt.De mikor műtötték 2,5hetesen akkor kis-paplant adtak csak én vittem a takaróját.

2012. márc. 5. 23:27
 6/24 anonim ***** válasza:

első

ujjatlan, mert az alá lehet adni pizsit

ezt én is hallottam, hogy nem jó kisbabánk a takaró, azért nem, mert alákerülhet a feje, és ő még nem tud kibújni gyorsan alóla, vagy nem tudja levenni a fejéről, és megvan a baj .....

2012. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

tényleg sok helyen összefutottam ezzel.

pl. szülésfelkészítőn, babás könyvekben, cikkekben.

védőnőtől kaptam a csecsemőhalálról ismertetőt, ott is szerepelt mint egyik ok :S

aztán a kórházban is vagy hárman elmondták, nálunk nem is takarták a babákat, de a gyerekorvos is elmondta.

lehet akkor vonzom ezt az infót? ;)


ujjatlant vegyél, rendesen öltöztesd fel ahogy szoktad és arra add a hálózsákot, nem kell vastag, bélelt, egy dupla pamut tökéletes :)

2012. márc. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
takaró, első perctől kedve.
2012. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Eleinte takaró, aztán amikor nagyon mocorgott, vettünk hálózsákot. Aztán nyáron elszokott tőle, így ősszel már nem maradt meg benne. Azóta takaró. Kitakarózik, d nyüszög álmában, ha fázik, akkor megyek és betakarom.
2012. márc. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
én, ha hálózsákot adok rá, akkor is betakarom a kis paplanjával. ujjatlan van neki és nagyon szeretjük, főleg én:)
2012. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!