Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes játszóhidas, emelhető...

Érdemes játszóhidas, emelhető magasságú, pelenkázó feltétes, tárolózsákos + egyéb lehetőségekkel felszerelt UTAZÓÁGYat venni? Hasznosak, jól jönnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4 hónapos lesz a kisebbik gyermekünk, mikor először utazni fogunk vele, utána folamatosan...


Nézegetem az utazóágyakat, annyi féle modern van.

Anno a lányomnak sima, egyszerű volt, azt is használtan kaptuk, akkoriban körül sem néztem....


2012. márc. 6. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a saját nyaralónkba vittük ki, és egészen egyszerűt, simát használunk, de alapból ott van minden, tehát nincs szükség az extra dolgokra. Attól függ, milyen helyekre fogtok utazni, nem?
2012. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elég sokat utaztok, a válaszom IGEN. Az emelhető magasságú betét azért jó, mert amíg nagyon pici, addig nem kell hajolgatnod sokat, hogy kivedd a babót, később meg ha leteszed a betétet, nem tud kiesni. A pelenkázó feltét jól jön, ráadásul utazás közben, ha nincs olyan helység, ahol tisztába tudd tenni, bárhol meg tudod oldani a dolgot (én ezt abszolút kihasználtam amíg csak lehetett). Még a kizippzározható részt nem használtuk, de ha nagyobb lesz, biztos jobb lesz Neki, hogy önállósíthatja magát, esetleg játszásra is jó lesz. A tárolórekeszek is jók, hiszen bele tudsz minden fontosat rakni, minden kezed ügyében van, nincs az, hogy jaj, a törlőkendő 3 méterre odébb maradt, hogy oldod meg, hogy a kakis hátsójú babót tisztába tedd, ha egyedül vagy... A miénken van játszóhíd is, szúnyoghálós baldachin is, amit imádtam, mert nyáron ki lehetett tenni a kertbe/teraszra is aludni, nagyon jót aludt a friss levegőn. Ugyan drágábbak, de szerintem megérik az árukat, mi sokszor használtuk/használjuk, csak ajánlani tudom. :)
2012. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!