Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 2 hetes. Szinte minden...

Babám 2 hetes. Szinte minden nap van egy pár óra, amikor sírdogál. Nem tudjuk miért. Általában délután vagy este. Mit csinálhatok ilyenkor, hogy jobb legyen Neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az időszakon szinte minden baba átesik. Szinte minden nap ugyanabban az időpontban nyűgösek. Az enyémnek a reggel hat és hét közütti idő nem tetszett, de elnőtte, igaz kb 3 hónapos korára. Szeretgesd ilyenkor sokat, legyél vele nagyon türelmes, ha van hordozókendőd kösd magadra, vagy csak bújjatok össze. A lényeg, hogy érezze a közelséged.

Jó babaázást

2009. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Itt van egy két tanács.

Biztos a hasa fáj espumisan cseppek, hasmaszír, mesztelen mellkasodra fekteted, ringatod az autósülésben, vagy babakocsiban,én babavizzel is megkínáltam amikor nagyon sírdogált, volt hogy szomjas volt, de szopizni nem akart.

2009. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Általában minden babának van 1-2 órás "dilisebb" időszaka...és ez általában este szokott lenni-nálunk is, pedig már 9 hónapos a manóm. Próbáld meg valahogy lekötni a figyelmét, beszélgessetek, sétáljatok...
2009. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy párnára fektettem és azon ringattam a lábamon tartva míg ültem az ágyamon. Ja! És ami nagyon bevállt. Mindig elhallgatott...

Azt a zenét hallgattuk, amit még a terhesség alatt sokat hallgattam. Mindig bevállt és nem sírt sose!!! Próbáld ki!

2009. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen nem volt, de mindenhol azt hallom és a baráti körben is tapasztaltam hogy ha egy adott időben sír (kb) a csecsemő az hasfájás lesz :( espumisan cseppet hallottam én is, ami nagyon jó és használ. ez a típusos hasfájás 12-14 hetes korig tart!
2009. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az enyém cseppet sem volt hasfájós, mégis volt ilyen időszak. A hasfájásnak elég félreérthetetlen jelei vannak.
2009. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok!!! Lehet hogy hasfájás, de az nincs időhöz kötve. De ha láttod hogy feszeng, felhuzza a kicsi lábát, és hason a karodon se nyugszik akkor hasfájás is lehet. Én az INFACOL szirupot ajánlom, mert abból semmi káros nem szívódik fel. Ha minden nap egy bizonyos időszakban sír (órát lehet állítani hozzá) akkor az csak nyüszizés. Nálunk is volt/van.
2009. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én ha sír mindig adok neki tejcsit cici v. táp. nekem ez vált be ha sokat eszik elégedetten nézeget v. alszik sokat.Azt gondolom hogy nem fog enni hisz már evett de mégis szívott böven.
2009. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!