Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben természetes...

Első trimeszterben természetes az, hogy délután szinte járni nincs erőm? Estére jobb a helyzet.

Figyelt kérdés
Ezt érzem egy hete, 10 hetes terhes vagyok. Van egy 2 éves kislányom, és alig bírok a lábamra állni, nehezemre esik kiszolgáni, játszótérre menni, teljesen kivagyok. Ha ez így marad, nem tudom mi lesz. Nagyon sajnálom, előtte mindenhova vittem, és most meg képtelen vagyok rászánni magam bármire is. Legszívesebben csak feküdnék, és meg sem szólalnék, még a mesélés is nehezen megy, nem tudom tartani a fejem, úgy érzem. Veletek vol-e hasonló? Elmúlik? Vagy ez nem normális? Mit tegyek?
2011. máj. 29. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, szerintem teljesen normális a terhesség elején ez a nagy fáradékonyság. Én ugyanígy voltam a 2-3. hónap környékén. Alig bírtam munka után hazavánszorogni, utána eldőltem a kanapén és úgy maradtam. A hétvégék is fekvéssel teltek, annyira erőtlen voltam. Teljesen el voltam keseredve, h ez most már mindig így marad. Aztán a 13. héten mintha elvágták volna, és visszatért belém az élet. :)

39 hetes kismama

2011. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én az elsö trimeszterben téli álmot aludtam, nyár végén :)

Megtehettem ,mert táppénzen voltam, babám még nem volt...

Nem tudom,mi lett volna velem,ha dolgoznom kell meg gyereket ellátnom, elaludtam volna közben,az biztos!

Aztán úgy 4.5. hónap táján elmúlt mindez a hányingerem is szűnni kezdett ...

2011. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uhhh de jó hír! Tehát egy 2-4 hét még... köszönöm!
2011. máj. 29. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Helloo...


Lényeges, hogy mit éreztél az első terhességednél. :)


Én 13 hetes vagyok, nekem 2 hét volt, hogy a levegővételre fordított energiát is kétszer meggondoltam, de aztán mintha pikkpakk elvágták volna. Tudom, hogy nehéz, de próbálj mozogni.. én mostmár heti 3szor km. tornára járok(ez jutott):P, és 2 bringa van.


Hajrá :D

2011. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem csakis ez az egy tünetem volt, semmi más.... A buszon el tudtam volna aludni. Otthon rögtön lefeküdtem, amint hazaértem. Aztán a második trimeszter szuper volt, aztán jött a harmadik, amikor ismét nagyon fáradékony lettem. Úgyhogy szerintem Te is hasonlóra számíts!
2011. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést!
2011. máj. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!