Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes kerti kis házat...

Érdemes kerti kis házat venni? Tapasztalatok érdekelnének!

Figyelt kérdés

Most 18 hónapos a kislányom. Vajon nyáron már "játszana" egy ilyen kis házban? Érdekelné?


[link]


2012. márc. 6. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekünk ilyesmi van, kisfiam nyári baba, és a 2. szülinapja előtti húsvétra kapta, hát iszonyúan boldog volt mikor megkapta, futkosott ki be, azt se tudta mit csináljon örömében, és azóta is nagyon szereti
2012. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kislányom szeptemberben lesz 2 éves, én is húsvétra gondoltam.
2012. márc. 7. 06:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom augusztusban lesz 2 éves, most a Tesco-ban volt egy nagyon jó kis kerti házikó, a nyuszi meghozta előre. Imádja a kislányom! Ahhoz még egy kis tornác is tartozik. Nagyon nagy sikere van, szerintem mindenképpen vegyetek neki, imádni fogja, ez tuti!
2012. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Megnéztem a tescoban árult kis házat, ma elmegyek "élőben" is megnézni, aztán döntünk!!! :)
2012. márc. 7. 08:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Naná, imádják a gyerekek az ilyen kuckókat. Ne gondolkozzatok sokat. :)
2012. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megrendeltük!


[link]


Ez lenne! Remélem lesz nagy öröm! :)

2012. márc. 7. 18:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Ki fog ugrani a bőréből! :-))) Majd írj, hogy mennyire tetszett neki, elmentem a kérdést. :-)


Szép estét! (07:22-es)

2012. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben! :) Elvileg húsvétra szánjuk, de ha megjön előbb (márc. végi szállítást ígértek) lehet hogy nem fogom kibírni hogy ne "adjam oda"! :) Mindenképpen megírom mit szólt hozzá! Nektek is szép estét!
2012. márc. 7. 20:42
 9/12 anonim válasza:

Szia! Pontosan kisház terén nem tudok nyilatkozni, de pont a napokban írtam egy blogot arról, "mivel játsszon a gyerek", összehasonlítottam a modern és a hagyományos játékokat, elmondtam miért fontos a játék és milyen játékok a legalkalmasabbak, legfejlesztőbbek szerintem egy kisgyermek számára. A bejegyzéssel egy versenyre jelentkeztem, bemásolom a linket. Ha esetleg tudtam segíteni, kérlek dobj egy szavazatot a bejegyzés alján látható linken:)

[link]

2012. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megérkezett a kis ház, kicsit megcsúsztak a szállítással.

Hát majd' ki ugrott a bőréből, és azóta folyton a házzal/házban akar játszani.

Ráadásul pont egy nappal azelőtt, hogy megérkezett volna a házikója, vendégségben voltunk, és ott is állt egy hasonló kis ház. Ki sem jött belőle! Még a zsemléje talpát/mert az nagyon imádja/ is bevitte oda, és ott ette meg!

Nagyon örülök hogy megvettük, és mindenkinek ajánlom!

2012. máj. 7. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!