Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás almával, de...

Hozzátáplálás almával, de milyennel?

Figyelt kérdés

Ti milyen almával kezdtétek? Én általában Idaredet szoktam venni, nekem az nem savanyú és mindig is szerettem..

Tegnap az alma egyik felét pürésítettem a Babócámnak, kajázta is rendesen, ma viszont UGYANANNAK az almának a másik felétől úgy fintorgott, mintha citromot etetnék vele.. Persze ezt is kérte és kérte, de majd kiugrott a bőréből, amikor lenyelte... Pedig már egy pici mézet is tettem bele.. Nna, ez hogy lehet?? Szerintetek túlságosan savanyú lenne egy babának kezdéskor az Idared??


2012. márc. 7. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de nekünk azt tanították, hogy mézet tilos adni 1 éves korig!

Én is Idaredet adtam neki először.

2012. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki mézet. Én is adtam mindháromnak,és nem lettek allergiásak. Ez csak újabb tiltás,hogy csak egy éves kor után lehet. Én az almához tettem kekszet,így szívesen megették.
2012. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem allergiásak lesznek a méztől, hanem betegek!

Van a mézben egy botulizmus nevű baktérium ami felnőttekre ártalmatlan de pici babákat megbetegíthet!


Alma ügyben: én goldent vettem mert én azt szeretem, az mindig édes, nem savanyú.

2012. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, közben más is mondta, hogy a mézzel vigyázzak..

Mindegy.. 1 alkalomtól csak nem lesz baja..

Idareden túl ajánlotok azért még más fajtát is??

Köszi a válaszokat! :)

2012. márc. 7. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Golden-édes.
2012. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az allergológus a jonatánt javasolta, de nálunk nem jött be, mert túl savanykás. Ne pontozzatok le, de a goldentől viszont szinte eltiltott, mert azt mondta, hogy abban sok valamilyen allergén anyag van. Meg ne kérdezzétek milyen, mert én is csak csodálkoztam rajta. Így maradt az idared, azt szívesen megeszik.
2012. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a csúcsos alma vált be! ŰOlyan édes, mint a méz! Pontosan nem tudom a nevét,itt nálunk 4 csúcsú almának nevezik!
2012. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Gála almát ajánlották, és tényleg jó volt. Nem volt savanyú, viszont lédús volt, és nagyon szerette a babám.
2012. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A csúcsos alma az a Starking.

Én is imádom, kásás húsú és édes.

2012. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a javaslatokat :)
2012. márc. 8. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!