Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még olyan egy éves kisfiú,...

Van még olyan egy éves kisfiú, aki még föl sem állt?

Figyelt kérdés

A fiam tegnap volt egy éves. Ma voltunk a védőnőnél, orvosnál és hát a kérdések, ezt csinál-e azt csinál-e?

Mikor odaértünk, hogy kapaszkodva lépeget-e, akkor mondtam, hogy még föl sem áll. Ekkor volt nagy megrökönyödés. Aztán mondták, hogy ha mászik, akkor nem baj. De gondolom még sem lehet ez olyan jó.

Van másnak is olyan kisfia, aki még nem állt föl?

Nyugtassatok meg!



2012. márc. 7. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Időre született baba vagy koraszülött volt? Mert ha korababa volt, akkor szerintem még nincs elkésve. Nálunk a helyzet fordított: 1 évesek, 1 hónapja felálltak, de eszük ágában sincs mászni.
2012. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Időre született.
2012. márc. 7. 11:21
 3/11 anonim ***** válasza:

8 hónap körül állnak fel a babák. Dévényesnek megmutatnám vagy neurológusnak.

Egyébként mit mondott a doki, védőnő? nem küldött sehova?

2012. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok. itt azt írja, hogy nem baj

[link]

2012. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos és a védőnő?

1,5 éves koráig kellene elindulnia a babáknak, szóval addig még van ideje. Bár én sem lennék nyugodt. A lányom 11 hónaposan indult el.

2012. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha mászik akkor nem baj :) Nem egyformán fejlődnek. A nagyobbik lányom pl tíz hónaposan kezdett el mászni, és kb egy évesen állt csak fel, utána pedig másfél éves koráig kapaszkodva ment a bútorok mellett. A kicsi szintén most lesz tíz hós, és egyenlőre rugózik négykézláb, ill négykézláb helyzetből felül. Semmi gond nincs ezzel. A lányaim mozgásfejlődése lassúnak mondható, viszont a nagyobbik 13 hósan két-három szavas mondatokban beszélt. :) Erős a gyanúm, hogy a kisebb is ezt fogja hozni, mert már halandzsázik, és egyszerűbb szavakat mond, egyenlőre szótagismétléssel. Az én a porontyaimat a beszéd babaként jobban érdekli úgylátszik, mint a nagy mozgások elsajátítása.
2012. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11:25: 8 hónap körül, hát ez nem éppen igaz... 9 hós a fiam, még nem állt fel, de szépen fejlődik. A tied sincs elkésve még. Feltérdelni felszokott? Esetleg ösztönözd, hogy magas helyre teszel játékot, ahol csak állva éri el. Fel fog állni biztosan. :)
2012. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
EZ a 8 hónap körül felállnak dolog tényleg nem helytálló. Inkább a 10-et mondanám átlagnak...
2012. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fiam 11,5 hónaposan ült először egyedül fel, 12,5 hónaposan állt fel, 16,5 hónaposan járt teljesen egyedül, kapaszkodás nélkül.

Ez is későn volt, de ő ilyen óvatos típus, mindent később csinált.

2012. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NEkem lányom van.11hónaposan állt fel elöször,13hósan lépett párat de nem ment. 16hósan indult el.
2012. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!