Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Refluxos babák anyukáitól...

Refluxos babák anyukáitól kérdeznék?! Mik voltak azok a zöldségek, gyümölcsök amik hozzátáplálásnál bejöttek. Az almát, meggyet barackot mondta a védőnő, hogy valószínű nem lesz jó

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom refluxos volt.

Ő nagyon szerette és nem is okozott neki gondot a sárgarépa, sütőtök, krumpli. Almából is kapott, én is azt hittem, hogy rossz lesz, ezért csak óvatosan adtam neki, de semmi baja nem volt tőle! Gála almát kapott, ez lédúsabb és kevésbé savasabb almafajta. Mikor már lehetett neki kekszet adni, akkor az almához hozzákevertem, és az is jó volt úgy, nem marta őt.

Az őszibarackkal viszont voltak gondok egy jó darabig, meggyet pedig nem is mertem neki adni sokáig.

Később (6 hó után) a banán, körte, gesztenye, cukkini, brokkoli, zöldbab, passzírozott zöldborsó, csirke és pulykahús jött, ezektől semmi baj sem volt.

Sőt tulajdonképen mondhatom azt, hogy a hozzátáplálás után a reflux javult!

Én amúgy 5 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást, először Sinlac péppel, majd utána jöttek a zöldségek, gyümölcsök.

2012. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Almával nem lesz gond, ha nem savas! Édesebb fajtát adj! Keverd pl. valami gabonával, grizpéppel, sinlac-kal.

Ami nem jött be, az a rizs+gyümölcs, a barack savat csinál, ugyanigy a szilva is. Meggyet meg se próbálnám.

Az almát meg is párolhatod, úgy tuti nem savas.

2012. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a váőlaszokat.
2012. márc. 8. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!