Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igazat mondott a védőnő? Aggódom!

Igazat mondott a védőnő? Aggódom!

Figyelt kérdés

A lányom most 3 és fél hónapos, kereken 6000 gramm.

2900 grammal született, a védőnőnél ma voltunk, iszonyatosan leszidott, mert csak fél éves korára kellett volna megdupláznia a súlyát, és szerinte túletetem. Már a mérés előtt is mondta, hogy nagyon husis, szinte ahogy beléptünk az ajtón. És hozzátette, idézem szó szerint: "anyuka, ragassza a gyerek fülét, nem látja, hogy szétáll?!"

Igazat mondott? Tényleg husis? És szétállnak a fülei? (Én ezt nem látom rajta, egyiket sem, ezért kérném a ti véleményeteket! Elég bunkó stílusú a védőnénink, nem igazán merek rá hagyatkozni...


[link]


[link]


2012. febr. 15. 17:47
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
AZt elfelejtettem írni, hogy 62 centiméter a magassága.
2012. febr. 15. 17:47
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyerek úgy ahogy van gyönyörű,a védőnőd meg egy bunkó seg.fej.Dehogy áll ki a füle.Még vak is???

Amúgy az én lányom meg 6 hósan majdnem 10 kiló volt.A kutya nem csesztetett érte.

2012. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy ezt a babát látta a védőnő is?????:)


Én nem látom sem husisnak, sem elálló fülünek!!!!

2012. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyörű pici lányod van!

A védőnőd meg egy kretén...

2012. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Szerintem se nem husis, se nem sovány, pont tökéletes! A fülét sem látom elállónak. Én soha nem adok a védőnő tanácsaira, ha gond lenne a gyerekkel, akkor a dokinő jelzi úgy is. Az én fiam 7420g volt 3 hósan, és 66 cm. Bár ő 4790gmal született. Ne aggódj, szerintem semmi baja a babádnak. :-)
2012. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne is foglalkozz vele nem védőnői főiskolára járt ez a nő hanem buknofóniára!
2012. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Én egy tök cuki lánykát látok. Nem látom hogy full extra husis lenne és kiálló fület sem. Ne foglalkozz azzal amit mondott a védőnő,egyik füleden be,a másikon ki,műmosoly és kész.


ARANYOS! :)

2012. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szép baba és nem husis és nem is elálló fülü.lehet vak a védőnő.ha picit el is áll a füle(ami nem látszik a képen)akkor tegyél rá napközben egy fejpántot (de nem kell egész napra).semmi baj nincsen ezzel a picivel.:)
2012. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit megnyugtattatok! :)

Az a baj, hogy a tesómék kislánya is gyorsan szedte fel a grammocskákat, és később derült ki nála egy pajzsmirigy probléma, most 7 évesen 57 kilogramm :S Nagyon megijedtem, nehogy az én lánykámnál is ilyen gond legyen!

Köszönöm még egyszer! :)

2012. febr. 15. 18:00
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép babuci:) aképen egyátalán nem áll el a füle, és ici picit sem husis! éppen pont jó :D én lassan kezdem úgy gondolni hogy ez a védőnői szolgálat egy nagy kreténség... szerintem tök fölösleges!
2012. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!