Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvártátok a Gripe Water...

Megvártátok a Gripe Water adásával az 1 hónapos kort? A védőnő azt mondta lehet adni neki hamarabb is. Jövő hét pénteken lesz a picim 1 hós. Hát nem tudom.

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan adhatod neki csak esetleg egy picit kevesebbet az előírt adagnál!

Nekem úgy volt,hogy 2 hetes körül lehetett mikor hasfájós lett akkor Infacolt vettem és mire az elfogyott addigra már bőven betöltötte az 1 hónapot és akkor adtam neki a GW-t de ha nem így jött volna ki a lépés én adtam volna neki csak kevesebb adagot!

2012. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 nappal hamarabb adtam, mint betöltötte az 1 hónapot. Szintén védőnői javaslatra, nagyon bevált nálunk.
2012. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hetesen kapta a kislányom először gyerekorvosunk jóváhagyásával. Nekünk SEMMI nem segített és kétségbeesésemben a GW-hez nyúltam. Nem bántam meg, bár megszüntetni nem szüntette meg a hasfájást de nagyon sokat javított.
2012. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy pont akörül vettem neki,és bevált! :)))
2012. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fazekasné ***** válasza:
Nekem is 3 hetes és 2 napos volt amikor adtam neki,de kicsit ideges vagyok most is,nehogy baja legyen tőle.Egyébként az is bosszant,hogy miért nem írják le konkrétan hogy miért nem adható 1 hónapos korig...gyógyszerészt kérdeztem,és NEM tudja a kapor miért nem adható 1 hónapos korig,elvileg nem okoz bajt szerinte de azért érdekelne...Egyébként csodákat tett velünk!Nem múlt el teljesen,de előtt órákon át ordított,és semmi nem használt,volt hogy reggel 8-tól este 8-ig 10-10 perceket aludt, a többit sírt.Ettől csak nyöszörög néha amikor jönnek a pukik,de akkor kijön 8-10 és csend van.
2012. máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis adtam neki nem lett semmi baja, már elmúlt három hónapos és van mikor még most is kap.
2012. máj. 2. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!