Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappal szépen egyedül elalvó...

Nappal szépen egyedül elalvó baba, este miért nem akar elaludni?

Figyelt kérdés
16hós lányom már nagyon rég óta egyedül alszik el nap közben.Berakom az ágyába és pár perc mocorgás után alszik.Viszont este visít keservesen,altatni kell,de általában úgy is nehezen alszik el.Az ölembe van és "ringatom",de van hogy fél óra is kell amíg elalszik.
2012. márc. 7. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem fogzás vagy hasonló miatt,mert ez sajnos mindig is így volt,és biztos hogy fáradt is már olyankor.
2012. márc. 7. 13:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem este nem álmos /vagy már átesett a ló túlsó oldalára és már annyira álmos hogy nem tud elaludni. Próbáld meg előrébb vagy hátrébb tolni az altatást!

21 hós kislány anyukája

2012. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előttem válaszolónak is igazat adok mert az is lehet, hogy nagyon fáradt, mondjuk azt nem tudom hogy minden nap ennyíre elfáradhat a babád?

Nem lehet, hogy esetleg sötét van és fél?

Próbáltad már elaltatni úgy, hogy ég a lámpa?

2012. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindig ugyan abban az időben kel reggel,alszik nap közben és altatom este is,szóval nem hiszen hogy ez gond lenne.

A sötétben sem fél mert nappal is lehúzott redőny mellett alszik.

2012. márc. 7. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!