Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bp-en Békásmegyer - Csillagheg...

Bp-en Békásmegyer - Csillaghegyen tvan baba-mama klub? Valaki onnan? Már nagyon egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Csillaghegy :)


van sok babás program. kifejezetten baba-mama klub nem tudom. menj fel a csillaghegyi közösségi ház honlapjára (banánklub), ott írja. régebben minden hónap első csütörtökén volt. bent a sanmarcoban tuti van babamama klub!


banán klubban van csiribiri. de békásra megéri átmenni.

ott a közösségi házban van csiribiri torna és valami mondókás foglalkozás, nem is tudom a nevét, de jó lehet az is :)

és van a játszó bölcsi, viziorgonába H-P.ig 9-12-ig, 1000.- egy nap, 10órai és ebéd van, sok játék van, és míg a gyerekek játszanak a szülők tudnak dumcsizni :D


azonkívül a csillagvárban van játszóház.

mennyi idős a babád? mondjuk ezek amiket írtam szerintem olyan 1 éves kor körül érdemes megnézni, mi 10 hónapos korától jártunk ilyenekre, most 2 éves a fiam, most hagytuk abba mert megyünk bölcsibe

2012. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányom még csak 4 hónapos, csak néha jó lenne babás anyukákkal találkozni, beszélgetni, mert itt a környékünkön csak idősek laknak:(
2012. jan. 10. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:

na igen, mi pont Békás mellett lakunk, én mindig átviszem oda sétálni, tele van a lakótelep gyerekekkel, itt meg csak idős néniket kutyával lehet találni :D

tavasszal azért jobb lesz, addig tartsatok ki :)

a banánklub mögött van az a kis játszótér, szerintem az összes csillaghegyi anyuka oda viszi a kicsijét, majd menjetek el, nézzétek meg!

na meg Római partra is megéri lesétálni, tudod, a Hekkessel szemben van a játszótér, oda is nagyon sokan járnak :)


békáson a hegyfelöli oldalon a kis tesco mögött van egy máltai játszótér, oda is simán mehettek már tavasszal, van bébi hinta amibe bele lehet fektetni a babákat és bent a házban vannak foglalkozások, annak a honlapját is érdemes megismerni, ott is vannak mondókás foglalkozások :)

2012. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"érdemes megNÉZNI", bocs csak a gyerekkel is beszélgetek közben :D
2012. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. jan. 10. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi békáson lakunk a hegyfelőli oldalon, a kisfiam 5 hónapos. Ha van kedved beszélgetni, levelezni, vagy találkozni írj privit.
2012. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csipike2 válasza:

Szia!


Mi csillaghegyen lakunk, az én kislányom 5 és fél hónapos, én is szívesen találkoznék veletek, mert nálam is ugyanaz a helyzet, mint nálad :-)

2012. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!