Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerülne a képen...

Mennyibe kerülne a képen látható bébikomp újonnan?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 7. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
józsefvárosin nem lehet drága
2012. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
A gyerek gerincébe és ízületeibe.... Szerintem elég drága....
2012. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Utolsónak adok igazat,ne vegyél semilyet de komolyan nagyon káros,én sem vettem 13 hós baba anyukája:)
2012. márc. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért káros a bébikomp? Már megvettük.
2012. márc. 8. 07:51
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
A Gerincét tönkre teszi,ha használod is 5-10 percre rakd bele a babócát csak:)
2012. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 betta55 ***** válasza:
60%
A mi babánk is kompozik!Imádja!Hozzáteszem ennek ellenére mászik,felál,és szépen lépeget,ha fogom a kezét!Tehát mozgástéren nem okoz visszaesést!7 hónapos!
2012. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, hogy a káros hatásai nem feltétlenül azonnal látszódnak, hanem akár évekkel később.

Itt van egy cikk, ami elég jól összefoglalja a dolgot:

[link]

2012. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Elöttem lévőnek igaza van,nem is értem mit kell eröltetni a komp témát nálam ha akármire csak egy kicsi gyanu felmerült hogy káros lehet a kislányomra nem vettem neki inkább foglalkozok vele,Vegyél neki rugos hintát ajto félfára lehet felrakni 5 hótol 13 hósig használtuk szerette a babám és látod az még hasznos is ,fejleszti az eggyensulyt és erősiti az izmokat:))
2012. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Gyermek ortopéd főorvosnő hangsúlyozottan hívta fel a figyelmem rá, hogy akármi történjen bébikompot ne vegyek. Én megfogadom a tanácsát.

Valami oka csak van, hogy még az orvosok sem ajánlják. És nem indok szerintem az sem, hogy ha árulják, akkor nem lehet olyan rossz. Ha csak azt megnézzük hányféle gagyi gyerekülést árulnak...

Én nem tenném bele, de ez nem az én döntésem.

2012. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3. válaszadó, ha Te sem vettél , akkor tényleg senki se vegyen!!!!

Nyugodtan tedd bele, de tényleg csak rövid időre. Én akkor használom, ha biztonságban akarom tudni, amíg a konyhában csinálok valamit, vagy olyat kell tennem, amikor nem tudok 100%-an ráfigyelni. A nagylányom 19 éves és semmi baja, sőt egyetlen egy olyat sem ismerek, akinek baja lett volna tőle, pedig a környezetemben mindenki használt kompot! Éppen az előbb volt itt a védőnőm és gondoltam majd lecsesz, hogy beleteszem, mert mondtam is neki, legyintett, azt mondta, hogy nyugodtan tegyem bele,amíg olyat csinálok, nem lesz tőle semmi baja.

Na de hogy a kérdezőnek is válaszoljak, talán újan olyan 10.000 lehet.

2012. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!