Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babahordozóval kapcsolatban,...

Babahordozóval kapcsolatban, a kisbabák mennyire koszolják össze ezeket a kocsiba is bekapcsolható kézi hordozókat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl buknak kicsit, vagy bepisilnek...

Azért érdekelne, mert néztem a neten használtakat, és gondolkodom, hogy nem érdemesebb-e újat venni ezek miatt.

Szerintetek?


2012. márc. 8. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én raktam az aljára egy plédet, szóval semmi baja :-)


Ha megnézheted, az a legjobb, vakon ne vegyél használtat. Sok boldogságot :-))

2012. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Összekoszolják. De a huzat tökéletesen mosható gépben.

Én emiatt a szempont miatt biztos nem vennék újat. Ha más okból is hajtasz aj újra, akkor persze ok...


Amúgy azért vannak technikák, amivel lehet védeni: Fej alá mindig textilpelus, amíg bukós.

A pisi akkor kezd csak problémás lenni, amikor szobatisztaságra szokik, tehát korán sem az elején. Én vettem (IKEÁban) kis méretű vízhatlan lepedőt, és azt tettem összehajtva a feneke alá, így csak azt kellet mosni, ha útközben besikerült...

2012. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiam egyáltalán nem koszolta össze a babahordozót, pedig bukós volt. Kövezzetek meg, de egyszer sem kellett kimosnom a huzatát. Persze, most a második gyerkőcnek azért kimosom.
2012. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs kő kéznél. :o)

Egyébként én azért mostam ki, mert nyáron irtóra bele tudnak izzadni, de ha épp téli egy baba, akkor ez sincs. Én se mosnám... :o)

2012. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi használtan vettük az első babakocsit, hordozóval, mindennel együtt. A jó minőségű babakocsik, és autós hordozók huzata már valóban mosható, tehát teljesen ki lehet belőle szedni az előző baba "nyomait". :) Egyébként használt és használt cucc közt is hatalmas különbség lehet, a mi babakocsinkat pl. csak pár alkalommal használták az előző tulajdonosai, mivel kaptak ajándékba egy másikat is, teljes felszereléssel. ;)
2012. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösziszépen :)

Tulajdonképpen azon filózom, hogy ha használtat veszek, akkor 6000, és utána kuka, ha újat veszek,akkor 12ezer, és utána eladom 6-ért, és akkoris 6 ezerbe került :D

És akkor én választhatom a színt, meg a tipust....

Nem?

2012. márc. 8. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!