Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem természetes, hogyha...

Miért nem természetes, hogyha kocsival viszik haza a babát a kórházból, akkor babahordozóval (talán beköthető mózessal) teszik?

Figyelt kérdés

Én ezt komolyan nem értem és nem is bántásként írom,csak kiakadtam,mert rengeteg ilyen kérdés van!Miért nem mindenkinek természetes?Egyáltalán miért merül fel ,hogy esetleg fogja a babát stb.?Ez nem egy felelősségteljes viselkedés szerintem még ha csak kis idő is kocsival!A biztonság a lényeg és nem az,hogy a rendőr megbüntet-e vagy sem?!

Szerintünk is egy kicsit "mély" a babahordó és tettünk a popója alá egy összehajtott kis plédet,de úgyanúgy "szorosan "bekötöttük,eszembe sem jutott más verzió.


Kíváncsi vagyok az őszinte véleményekre,a pontozás engem nem érdekel így nem is fogok pontozgatni.Köszi a választ.


2009. júl. 25. 12:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hordozóval hoztuk haza az elsőt is, és most is ha szülök majd.

31

2009. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ez a normális,de sokszor olvasni olyat,hogy nem így gondolja.
2009. júl. 25. 13:04
 3/39 anonim ***** válasza:
82%

mi beköthető mózesban vittük haza, és útközben ellenőriztek is a rendőrök, 15km-re van az otthonunktól a kórház.... úgyhogy a távolság nem mérvadó. Felelőtlen aki bekötés nélkül viszi haza az "új életet"!

Ennek a kérdésnek a feltevője azonos a "ringatásos,magunkról leszoktatós kérdések feltevőjével" !?

2009. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért, mert nem rég óta kötelező, előtte simán elhozhatta akár az előző babáját is pólyában, vidéken nagy forgalom sincs, nem tartják veszélyesnek, ha nincs bekötve hátul a gyerek, satöbbi. Mást szoktak meg, és az új dolgok ellen az ember agya mindig tiltakozik egy darabig, meg ugye nem is olcsó mulatság egy hordozó.
2009. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem.
2009. júl. 25. 13:09
 6/39 A kérdező kommentje:
Utoló előttinek ment,a nem.
2009. júl. 25. 13:10
 7/39 A kérdező kommentje:
Lehet némi igazad,de ez pozitív változás sztem.A másik,hogy használtan is lehet kapni hordozót nem is drágán és még mindíg jobb mint anélkül.
2009. júl. 25. 13:12
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint azért tartok a hordozótól, mert egy pár napos csecsemőnek szerintem még nem olyan fejlett a gerince, hogy szinte ültessem - mármint a bébihordozóban.

De nagyon igazatok van, hogy százszor biztonságosabb. Lehet, hogy én is rakok majd valamit a popsija alá...

2009. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is azért mert nem rég óta kötelező.Nekem van egy nagyobb fiam,és akkor még hordozók se voltak.betettem egy pólyába és a karomba tartottam.Ma már szerintem annyira természetesnek kéne lennie,mert ezek a modern dolgok még a csapból is folynak,hogy én se értem hogy hogy gondolkozik el eggyátalán azon hogy mibe hozza haza.Most 7 hónapja szültem,de ugy vettük meg a hordozót,mint a pelenkát.Tehát totál beletartozik egy babakelegyéjébe, és természetes,hogy kell,vagy ez,vagy a mózes.
2009. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Régen is volt szabály,kézben akkor sem lehetett!Mózesben az első és hátsó ülés közé a földre kelett tenni.Persze régen feleennyi autó nem volt így a baleset is arányosan kevesebb volt.Ezt tartották a legbiztonságosabbnak.
2009. júl. 25. 13:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!