Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan cumisüveg,...

Létezik olyan cumisüveg, aminek a cumija hasonlít a belinkelt játszócumi formájához?

Figyelt kérdés

[link]


Ha tudtok légyszi segítsetek, mert a babám csak ezt az egyfajta cumiformát hajlandó szopni. Hiába próbáltunk ki többféle cumisüveget cumival, egyiket sem hajlandó szívni. Ha ismer valaki olyan cumisüveget, aminek a cumija hasonlít a fent említett játszócumihoz, kérem linkeljen vagy csak írja meg a márkáját. Köszi előre is!


2012. márc. 8. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Egy kis keresés. :o)

2012. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Off, elsonek, a tt cumisuvegek cumija nem ilyen, gondolom a kerdezo megnezte mar.


On, sajnos nem ismerek ilyet, pedig sokat probaltunk mi is. A mam nem jon be? Az ilyen laposabb.

2012. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Van olyanunk, amilyet az első válaszoló linkelt. Azzal próbálkoztunk előre, úgy-e ugyanaz a márka, de nem szereti.

2. válaszoló- a Mam-ot még nem próbáltuk, nem ismerem a formáját, de lehet, hogy kipróbálom, persze ha hasonlít a játszócumi formájához.

2012. márc. 8. 09:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat!!

Ebből is látszik, hogy nem használok cumisüveget...

Azt gondoltam, hogy azonos márka azonos végű cumis cuccokat gyárt, de tévedtem.

Még egyszer elnézést!

első

2012. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baj :-).

Hát igen, én is úgy gondoltam, ahogy te, de sajnos nem így van. Sőt a 0-3 hós cumi formája is más, mint a 3-9 hós, így még mindig a 0-3 hós cumit szopja 6,5 hós kislányom.

Nem tudom, hogy miért nem egyformák a cumijai...

2012. márc. 8. 10:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is a Mamot mondanám, nekünk az vált be. A Dm-ben kapható.
2012. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ÉS ha nem cumisüveget próbálnál, hanem itatócsőrös poharat? Mert az laposabb a szívórésze, és abból van több féle. Nekem a fiam sem fogadta el a cumisüveget, egyből itatócsőröset vettem neki.
2012. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Vettünk 2 féle csőröset is, de abból sem hajlandó inni. Kedves válaszoló: a te fiadnál melyik tipusú csőrös itatópohár vált be?
2012. márc. 8. 10:42
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is a MAM jutott eszembe.


A csőrösöket mindig megveszem, és sosem használjuk... Csak akkor jó, ha kiveszem a szelepet, de akkor meg ömlik...

2012. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez szélesszájú üveghez:

[link]


Ez a hagyományos szájú üveghez:

[link]


Nem ezt a formát keresed esetleg?


Ehhez hasonló (de olcsóbb kategória) a Rossmannos Babydreames ill. a DM-es Babylove-os cumisüvegek etetőcumival, de ott is lehet külön etetőcumikat venni. Kisfiam az első változatot szerette, 13 hónapos koráig szopizta ilyen etetőcumis üvegből a tápit ill. akkor már az 1 éves kortól ajánlott babatejet (tejet nem issza). Mi a Rossmannos Babydream-es szélesszájú üveget használtuk, végig a legkisebb méretűvel, kisfiam csak azt fogadta el (de hát a mellbimbó is marad mindig ugyanakkora méretű, nem?!).


Csőrös itatóból szintén használtunk Babydream-eset, illetve most Tommee Tippee-set használunk:

[link]


Remélem tudtam segíteni. :)

2012. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!