Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm leszokott a ciciről,...

Babóm leszokott a ciciről, tápszer nem kellett neki, cumisüveg szintén, csőrös pohárból iszik. Úgy tudtam becsapni, hogy a tápszerbe tettem egy kis kakaóport, így megissza minden pardon nélkül. Mit szóltok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős a babád.
2012. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős?:)
2012. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
8 hónapos
2012. febr. 23. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, az én kislányom sehogy se issza meg a tápot, se cumisüveg, se csőrös, se pohár, se kanál, se ízesítve, se sehogy! Rengeteg pénzünk elment már a próbálgatásokra, most lesz 7 hónapos!
2012. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 coffeez ***** válasza:
A kakaópor igen erős allergén, sztem nem volt jó ötlet. Ráadásul a hasát is megfoghatja. 1 éves korig nem is ajánlott. Nekem van egy bnőm, aki kakaó érzékeny, pedig imádja a csokit, de tiszta vörös foltos lesz tőle. Minig eszembe jut szegény. Én 1 évesen is még gondolkozom rajta.
2012. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, de ha így nem adom neki, akkor semmi más, szóval csak a rendes kaja marad.
2012. febr. 23. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem eszi a tápszert, és egyik ismerősöm mondta, hogy ő is ezt csinálta, mert csak így ette meg a fia.. Nem lett semmi baja a gyereknek. Ha így folytatjuk, én is be fogom próbálni.
2012. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 coffeez ***** válasza:
Bebát próbáltad? Az egész "finom". Nem szabad össze-vissza váltogatni a tápszert, azzal csak ártasz. HA már mindenképp bele akarsz rakni valamit, akkor egy kis cukrot. HA már nagyon álmos este, akkor cukor nélkül is meg fogja inni, be lehet őket csapni ;)
2012. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!