Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autós ülésről? Valakinek van ilyen? Elég jól leakciózták.

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 8. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
mi Brendonban vettünk 9000Ft-ért NANIA nevűt,ugyan ez csak márkája más és 0-18 hónaposig jó,vagy 16kg-ig,állítható fektetni-ültetni lehet stb...
2012. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így jól néz ki és valóban az ára is kedvező, de ki kell próbálni. Látatlanban nem lehet ülést venni.
2012. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"a menetiránynak háttal, legfeljebb 10 hónapig, majd menetirányban" - na én ettől vagyok kiakadva. Ilyen idősen még a stabilan ülő babának sincs elég erős izomzata, csontozata, hogy megfordítsd az ülést. Én biztos hogy nem fordítanám meg, 1 éves kor alatt semmiképp.

Az ülés egyébként jónak néz ki, nekünk nem ilyen van, de ugyanez a kategória. El nem tudom képzelni hogy a fiamnak még 2 éves korában is jó lenne, pláne nem 4.

2012. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy itt valamit elírtak? 9-18-as ülést nem lehet menetiránynak háttal bekötni.

Amúgy bocs, de én nem vennék ilyet.

Inkább egy picit kerüljön többe, de olyat vennék, amiről legalább valami normális infó van, de erről szinte semmit nem találtam, még a külföldi oldalakon sem.

2012. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is itt bizonytalanodtam el, mikor nem találtam róla semmit...
2012. márc. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!