Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor adhatok, vagy...

Most akkor adhatok, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy 5 hós babának lehet-e adni paradicsom-burgonya, banános, és kekszes bébiételt? Mert az van ráírva h 4 hó-tól adható, de a védőnő meg azt mondja majd csak 6-7 hónapos korában adjam neki. Tudnátok segíteni? Ti mikor adtátok a babának? Egy hónapja hozzátáplálunk.
2012. márc. 8. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én adtam neki semmi baja nem lett tőle:)
2012. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, ha rá van írva akkor lehet.A védőnők nem szeretik a bébiételeket, mert mindig azzal jöttek nekem, hogy nem eszi majd, amit én csinálok, de nekem ette azokat is.
2012. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó, akkor megpróbálom őket... :) Köszönöm a gyors válaszokat!
2012. márc. 8. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Evett már paradicsomot, burgonyát és banánt?

Ha igen akkor adhatsz neki bébiételt!

2012. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a bébi ételekbe nem teszik bele az esetleg allergizáló anyagokat, főként magokat. Én is csodálkoztam, amikor áfonyás meg epres desszertekkel találkoztam.
2012. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a keksz miatt mondta mert glutént csak 6hósan adhatsz neki.
2012. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mi védőnőnk csak a tápszert szereti :) Szerinte 2 éves korig kellene azt kapnia a lányomnak, tehéntejet pedig csak utána..... :D (1 éves volt, amikor ez szóba került... )


Ha elkezdtétek a hozzátáplálást 4 hónaposan, akkor az a mérvadó, ami az üvegre van írva.

Óvatosan adhatod neki. Ha hasfájást tapasztalsz, akkor várj vele pár hetet.

2012. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már kóstoltattad ezeket,akkor kaphat,én is adtam a lányomnak,igaz csak üveges bébiételben,mert azokból kivonják az allergizáló anyagokat,ezért lehet ezeket korábban adni.Viszont a kekszes,piskótásat én csak 6hónaposan adtam,akkor vezettem be a glutént.
2012. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a tanácsokat! Várok még a kekszessel :)
2012. márc. 9. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!