Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babáknál Tápszer...

Hasfájós babáknál Tápszer váltás tejalapúról szója alapúra. Milyen hatással van a babára? Kinek milyen a tapasztalata?

Figyelt kérdés
A Kisfiam most 8 hetes és iszonyatosan hasfájos beba1 ről tértünk át tegnaptól a humana sl-re egész nap sír és kevesebbet is eszik. Ha van valaki akinek ilyen tapasztalata van tápszer váltásról kérem írjon mert már nagyon tanácstalan vagyok! :(

2012. márc. 8. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nagyon hasfájós volt.Milupa peptit kapott az oldotta meg a problémát.
2012. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Peptit írták fel, de fokozatosan, kb. 2 hét múlva szűntek meg a problémák.
2012. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Bebáról a normál Milupára való átváltás is sokat segített. Milupa Start HA-t kap most. Ez sokkal jobb neki.

Szerintem nem kell feltétlen szója alapúra áttérni.

2012. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milumil HA val kezdtük aztán beba 1 és most a doktornő mondta próbáljuk meg a szója alapút egy kis időre hátha ez beválik.Alig tud kakilni a pukizás meg egyenesen siralmas.Pro Kid-et is kell neki adni hogy jobb legyen emellett kamilla ma meg édeskömény teát adtam neki.Már nem tudom mit próbáljak még! Ja és emelett az espumisan l vált be hozzá ha azt nem adnám még rosszabb lenne. Sajnos ez miatt a hasfájás miatt 3 hetes koráig volt csak tejem mert abszolút nem tudtam pihenni. Folyton éjszakáztunk most már odáig eljutottunk hogy este 10 től alszik éjjel 2 ig és onnan talán hajnal 5 ig de utána már fönt van mert nem tud pukizni ilyenkor már lefeküdni sem tudok mert vinni kell a lányomat oviba mire hazajövök onnantól csak a sírás. Tudom hogy ezen túl kell lenni de remélem csak a tápszer átszokása okozza most ezt a nehézséget. Jó lenne ha beválna ez a tápszer. Köszönöm az ötleteket akinek van még valami javaslata annak nagyon örülnék!
2012. márc. 8. 22:44
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk a milupa komfort teljesen megszüntette, azóta át is alussza az éjjeleket
2012. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 laci911 válasza:
Nyugodtan adhatsz a gyereknek szója tápszert ha meleget akarsz nevelni belőle mert a szója alapú készítmények női hormont termel és későbbiekben zavart tud okozni.(kb majdnem minden csomagolt elemiszerben meg talható)ha természetes anyagokat akarsz adni neki adj neki mçzet vagy diót esetleg zöldséget ha esetleg nem hiszel nekem akkor nézz utána ott a Google.
2012. ápr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Láttad,hogy 8hetes babáról van szó???

2012. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nagy Pálné válasza:
Mi is nagyon hasfájósak voltunk három és fél hónapig.Már ezer féle tápszert kipróbáltunk és egyik sem volt jó.ugyan úgy fájt a kis pocija.Nálunk is baj volt a pukival,kakival és sajnos szélcsöveztem néhány napig.Aztán találkoztam egy nyugdíjas védőnővel és ő azt mondta,hogy ha jó a babának a kaja,akkor max három nap alatt el kell múlnia a hasfájásnak.Ráadásul a dokink tejallergiára és laktóz intoleranciára gyanakodott.Ezért aztán közös erővel kerestünk neki egy tápszert ami a Novalac terméke és Allernova a neve.Eltelt három nap és csodák csodája elmúlt minden gondunk,bajunk.Rendben van a kaki a puki és az életünk is amíóta nincs az éjjel nappali sírás.Ennek már két hónapja és most vagyunk öt és fél hónaposak.Jó egészséget nektek és sok-sok erőt és türelmet.Remélem sikerül valami megoldást találnotok,ha igen akkor írd meg.
2012. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!